REKLAMA

KIA przedłuża gwarancje na auta z uwagi na koronawirusa

Autor: Daily Driver · Zdjęcia: KIA · Dodane: 13 maja 2020
Zobacz także:
Przelicznik mocy » Auto z Niemiec »

Przedłużona gwarancja na samochody KIA dostępna zupełnie bezpłatnie jako odpowiedź na koronawirusa. Kia Motors Corporation ogłosiła przedłużenie akcji „Kia Promise” – globalnego programu przedłużenia gwarancji samochodów. Dzięki programowi „Kia Promise” klienci, którzy nie mogą przemieszczać się z powodu paniki wywołanej wirusem SARS-Cov-2, mogą być spokojni o gwarancję samochodu.

Panika wywołana koronawirusem sprawia, że część właścicieli aut w ogóle z nich nie korzysta. W rezultacie pojazdy stoją, a gwarancja na nie płynie. Część osób w obawie przed wirusem, rezygnuje nawet z wizyty w ASO, aby przeprowadzić gwarancyjną naprawę dostrzeżonej usterki, mimo że lada moment upływa im gwarancja na pojazd. Niektórzy producenci wychodzą na przeciw potrzebom swoich klientów, oferując im przedłużoną gwarancję na auto.

Przedłużona gwarancja na samochody KIA zupełnie bezpłatnie

Program „Kia Promise” obejmuje 142 kraje na świecie i wszystkie samochody objęte gwarancją, która wygasła lub wygasa między 1 lutego a 31 maja 2020 roku. Program dotyczy wszystkich krajów w Europie, w których Kia oferuje 7-letnią gwarancję ograniczoną przebiegiem 150 000 km. „Kia Promise” przedłuża gwarancję wszystkich kwalifikujących się aut do 30 czerwca 2020 roku.

Zobacz: Test KIA ProCeed GT 1.6 T-GDI DCT

Wiele krajów i firm podejmuje środki zapobiegawcze w celu przeciwdziałania skutkom pandemii wirusa COVID-19. Program „Kia Promise” jest jednym z nich i obejmuje również tych klientów, którzy nie są w stanie skorzystać z bezpłatnego serwisu (lub przeglądu opłaconego w ramach pakietu serwisowego, oferowanego przez markę Kia) z powodu ograniczenia w przemieszczaniu się, które obowiązuje w związku ze stanem epidemicznym.

Zobacz: Przedłużona gwarancja na auta Volkswagena zupełnie bezpłatnie!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Aktualności