REKLAMA

Przedłużona gwarancja na auta Volkswagena zupełnie bezpłatnie!

Autor: Daily Driver · Zdjęcia: Volkswagen · Dodane: 4 maja 2020
Zobacz także:
Przelicznik mocy » Auto z Niemiec »

Jeśli masz Volkswagena to sprawdź, czy nie obejmuje go przedłużona gwarancja na auto. Niemiecki koncern wydłuża okres gwarancji na samochody z uwagi na koronawirusa. Zobacz czy zyskasz dodatkowe 3 miesiące gwarancji na auto korzystając ze specjalnie przygotowanego schematu.

Panika związana z koronawirusem spowodowała szereg problemów gospodarczych. Decyzja o zamknięciu gospodarki naszego kraju spowoduje ogromne problemy gospodarcze w naszym kraju, czego skutki odczujemy dopiero za kilka tygodni. Ale problemy związane z zakazem prowadzenia działalności gospodarczej, można było odczuć już od pierwszych dni „kwarantanny”. Wśród nich były chociażby kwestie związane okresowymi przeglądami, naprawami czy ich myciem aut. Część osób bojąc się wirusa, rezygnowała z usuwania usterek w swoich samochodach lub z ich w ogóle nie korzystała. A przecież okres np. gwarancji na samochód cały czas upływał. Na problem zareagował Volkswagen, który bezpłatnie wydłużył okres gwarancji dla swoich klientów. Kogo dotyczy wydłużona gwarancja?

Przedłużona gwarancja Volkswagena – kogo dotyczy?

Jak poinformował nas zespół prasowy koncernu VAG, marka Volkswagen Samochody Osobowe przedłuża o trzy miesiące czas obowiązywania gwarancji na nowe samochody. Dotyczy to wszystkich aut produkowanych w Europie lub z przeznaczeniem na europejski rynek, których dwuletnia gwarancja lub przedłużona opieka pogwarancyjna VolkswagenSafe+ wygasłaby w czasie między 1 marca a 31 maja 2020 roku. Gwarancja zostaje przedłużona o trzy miesiące ponad pierwotny czas trwania. Sytuację wyjaśnia poniższy schemat:

Jak wyjaśnia Jürgen Stackmann, Członek Zarządu ds. Sprzedaży, Marketingu i Obsługi Posprzedażnej Marki Volkswagen Samochody Osobowe z powodu pandemii koronawirusa w wielu krajach wciąż jest zamkniętych wiele autoryzowanych serwisów VW. Z tego powodu niektórzy klienci nie mogli skorzystać w oznaczonym czasie z warunków gwarancji. Teraz będą mogli oni liczyć na pomoc w ramach dłuższej gwarancji. Operacja ta ma charakter jednorazowy i dobrowolny, i ma na celu pomoc klientom w wyjątkowej sytuacji spowodowanej paniką z koronawirusem. Obowiązuje ono na całym świecie i dotyczy wszystkich samochodów, które zostały wyprodukowane w Europie albo z przeznaczeniem na europejski rynek.

Zobacz: Volkswagen Polo niebezpieczny! Rusza akcja serwisowa!

 

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Daily DriverStefan Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Stefan
Gość
Stefan

Poco te starania wydłużanie gwarancji jak odchody ptaków dziurawią nowego Golfa który jest na gwarancji

Aktualności