REKLAMA

Dzień Kobiet na stacjach paliwowych Orlen

Autor: Orlen · Zdjęcia: Orlen · Dodane: 8 marca 2021
Zobacz także:
Przelicznik mocy » Auto z Niemiec »

PKN Orlen przygotował kampanię z okazji Dnia Kobiet. Na klientki odwiedzające stacje ORLEN 8 marca będą czekały specjalne upominki. Akcja obok uczczenia Dnia Kobiet ma na celu wsparcie obszaru sprzedaży detalicznej, którą koncern, zgodnie ze strategią ORLEN2030, konsekwentnie rozwija.

Klientki, które 8 marca zatankują na stacji ORLEN, otrzymają aromatyczną kawę Stop Cafe tylko za 1 zł, a w godzinach od 7.00 do 20.00 pracownik stacji bezpłatnie uzupełni płyn do spryskiwaczy w ich samochodach.

Działalność detaliczna jest najbardziej rozpoznawalnym biznesem Grupy ORLEN, który zgodnie z nową strategią, koncern zamierza intensywnie rozwijać. W 2020 r. ten segment wypracował rekordowy zysk operacyjny na poziomie ponad 3 mld zł. Na koniec 2020 r. PKN ORLEN posiadał 2855 stacji paliw, z czego ponad 1800 w Polsce. ORLEN to sieć stacji paliw, którą Polacy darzą także największym zaufaniem. Według Instytutu Badań Rynkowych i Społecznych IBRIS, Polacy coraz częściej korzystają ze stacji nie tylko jako miejsca do tankowania paliwa. Obecnie pełnią one również rolę kawiarni i restauracji, czy sklepów spożywczych. Kampania wizerunkowa z okazji Dnia Kobiet prowadzona jest od 5 do 8 marca br. Akcja będzie komunikowana w radio i internecie oraz na stacjach ORLEN.

Zobacz: Czy kobiety są gorszymi kierowcami? Płeć ma wpływ na prowadzenie auta?

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Aktualności