REKLAMA

Toyota potwierdza – Supra otrzyma ręczną skrzynię biegów

Autor: Daily Driver · Zdjęcia: DailyDriver.pl · Dodane: 16 kwietnia 2022
Zobacz także:
Przelicznik mocy » Auto z Niemiec »

Toyota Supra z manualną skrzynią biegów trafi niebawem na rynek. Japończycy potwierdzają wprowadzenie ręcznej przekładni do swojego topowego modelu sportowego. Tym samym potwierdziła się nasza informacje na ten temat z zeszłego roku.

W listopadzie 2021 roku otrzymaliśmy informację z naszego zaufanego źródła, że Toyota Supra doczeka się wersji z manualną skrzynią biegów. Co więcej, pisaliśmy wtedy też o tym, że Supra GRMN otrzyma motor S58 z BMW M4. Na ten moment Toyota potwierdziła informację, że lada moment na rynek wejdzie Supra z ręczną przekładnią, która adresowana jest do najbardziej wyrafinowanych kierowców. Wersja z silnikiem BMW M4 na pewno też się pojawi (więcej szczegółów na ten temat znajdziesz tutaj).

Manual trafi do Toyoty Supry

Jak przekonują przedstawiciele marki, Toyota zamierza uwzględnić oczekiwania klientów i fanów sportowych samochodów z serii Toyota Gazoo Racing. Niedługo na rynku zadebiutuje GR Supra z zupełnie nową, specjalnie zaprojektowaną do tego modelu ręczną skrzynią biegów.

Czerwona plakietka wyróżnia Toyotę Suprę z manualną skrzynią biegów

Nowa Toyota GR Supra Manual Transmission została opracowana zgodnie z oczekiwaniami entuzjastów klasycznych sportowych konstrukcji. Puryści mają docenić możliwie najbardziej  bezpośredni i sportowy charakter samochodów z serii GR. Nową wersję GR Supry ma zdradzać czerwona plakietka z logo Supra. Wraz z nową wersją, poszerzy się gama sportowych samochodów z serii GR. Oprócz obecnych odmiana GR Supry, klienci mogą zdecydować się na GR Yarisa, albo GR86 czyli następcę kultowego modelu GT86.

Zobacz: Toyota GR Supra otrzyma manual i silnik S58 z BMW M3? Niewykluczone!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Aktualności