REKLAMA

Dosiądź Mustanga i pomóż Kornelii! W niedzielę jeździmy w Warszawie!

Autor: Daily Driver · Zdjęcia: Daily Driver · Dodane: 6 września 2018
Zobacz także:
Przelicznik mocy » Auto z Niemiec »

Marzysz o przejażdżce Fordem Mustangiem? Nie jest Ci obojętny los drugiego człowieka? To czym prędzej dołącz do Nas i weź udział w naszej akcji charytatywnej „Jeździmy dla Kornelii”, w trakcie której przejedziesz się nie tylko najnowszym Mustangiem, ale także jego pierwowzorem z 1964 roku! Nie zabraknie też innych atrakcji! A wszytko w jednym celu – aby pomóc Kornelii Grzybek w walce z mukowiscydozą!

W życiu na wiele rzeczy nie mamy wpływu. To czy jesteśmy zdrowi lub chorzy wcale nie zależy wyłącznie od naszego stylu życia, diety czy aktywności fizycznej. Wiele, a może prawie wszystko, zależy od naszych genów. Są choroby, z którymi się rodzimy, a które leczyć możemy tylko kosztownymi lekami, specjalistycznymi zabiegami i ćwiczeniami. Jedną z takich chorób jest mukowiscydoza, z którą zmaga się Kornelia – bohaterka naszego happeningu. Jest to choroba nieuleczalna, która zaburza pracę wielu narządów ciała, w tym przede wszystkim płuc i układu pokarmowego. Postęp w medycynie sprawia jednak, że dziś osoby z mukowiscydozą żyją nawet 30-40 lat, podczas gdy dawniej z trudem dożywały one wieku szkolnego. Jeśli rodziców stać na drogie leki i rehabilitację, mogą oni liczyć na to, że ich Skarb dożyje czasów, w których choroba ta będzie uleczalna.

Gdy tylko dowiedzieliśmy się, że możemy pomóc Kornelii, stwierdziliśmy, że zrobimy to w Naszym stylu! A ten zakłada konkretną receptę – moc! Moc ogromnych silników V8 i  moc wspólnego niesienia dobra!

Pasja pomagania czyli charytatywne jazdy Fordem Mustangiem!

Wszystkich dobrych ludzi i pozytywnie zakręconych automaniaków, dla których los drugiego człowieka nie jest obojętny, zapraszamy w najbliższą niedzielę 9 września do Parku Górczewska (od strony Amfiteatru Michaela Jacksona) na Nasz event charytatywny. Czekać na Was będą nie lada atrakcje!

Najnowszy Ford Mustang po faceliftingu  z silnikiem o mocy 450 KM! Wystarczy, że pomożesz Kornelii, a będziesz mógł poznać jego moc!

Przede wszystkim dwa fantastyczne Fordy Mustangi, które u każdego miłośnika motoryzacji, spowodują szybsze bicie serca! Pierwszy to najnowszy model z ogromnym, aż 5,0-litrowym motorem V8 o mocy 450 KM, który rozpędza się od 0 do 100 km/h w zaledwie 4,3 sekundy! Drugi egzemplarz to prawdziwa gratka dla entuzjastów klasycznej motoryzacji – kultowy Ford Mustang Fastback z 1964 roku! Jego właściciel, Pan Wiesław, poddał go pełnej renowacji i dziś wygląda jak nowy!

Prawdziwym rodzynkiem będzie Ford Mustang Fastback z 1964 roku! Egzemplarzy w takim stanie ze świecą szukać na polskich drogach!

Ale co najważniejsze! Oba auta nie tylko będziecie mogli podziwiać i fotografować, ale też przetestować na własnej skórze. Każdy z darczyńców***, który przekażę na rzecz Kornelii przynajmniej 30 zł, będzie mógł przejechać się na prawym fotelu wybranego przez siebie Mustanga! Co więcej, w przerwie między jazdami można będzie skosztować pysznych ciast i domowych wypieków przygotowanych przez przyjaciół rodziców Kornelii i wolontariuszy! Event będzie trwał od godziny 10:00 do 16:00! Co więcej, w tym czasie w Parku Górczewska będzie się odbywał Piknik Historyczny, który będzie okazją do celebrowania 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości!

Nie możesz być na happeningu a chcesz pomóc Kornelii? Nic prostszego!

Całkowity dochód ze zbiórki zostanie przekazany na leczenie Kornelii. Każdy kto chciałby jej pomóc, a nie będzie mógł uczestniczyć w naszej akcji charytatywnej, może przekazać pieniądze na konto Fundacji Oddech Życia do której należy Kornelia, dopisując w tytule przelewu „Kornelia Grzybek”. Numer konta to:

 PL 22 1020 4900 0000 8902 3104 2759

Dane do przelewu: Fundacja Oddech Życia, ul. Grodzka 42/1, 31-044 Kraków, adres e-mai: fundacja@oddechzycia.pl , telefon+48 578 632 026, KRS: 0000711593, REGON: 36912368500000, NIP: 676-25-42-642.

Datki można przekazywać też poprzez portal zrzutka.pl, do którego traficie przez bezpośredni link https://zrzutka.pl/korneliagrzybek. Jakiej formy pomocy byś nie udzielił, to najważniejsze jest, że chcesz pomagać! Jeśli jesteś rodzicem pewnie rozumiesz, jak ważna i niezbędna jest to pomoc!

Zobacz: Ford Mustang po faceliftingu – znamy jego osiągi i dane techniczne!

*** – w przejażdżkach autami będą mogły wziąć udział te osoby, które według polskiego prawa mogą podróżować samochodem bez konieczności korzystania z  fotelików, podstawek i innych urządzeń wymaganych przez krajowe przepisy w tym PoRD.

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
UlaDaily DriverKubakimmi Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Ula
Gość
Ula

Bylo zacnie

Kuba
Gość
Kuba

Najsu. Było zacnie 😀 nie myślałem, że auto może tak mruczeć hehe

kimmi
Gość
kimmi

no taka formy pomocy to mi się podoba ! 🙂

Aktualności