REKLAMA

Zlot Fordów Mustangów w Warszawie – zdjęcia z imprezy!

Autor: Daily Driver · Zdjęcia: Daily Driver · Dodane: 22 kwietnia 2018
Zobacz także:
Przelicznik mocy » Auto z Niemiec »

Dziesiąty Zlot Fordów Mustangów, który odbył się w Warszawie w 2018 roku przejdzie do historii jako ten największy! Na imprezę przyjechało ponad 350 Mustangów, a liczba osób, która przyszła je zobaczyć, chyba zaskoczyła samych organizatorów imprezy!

X Zlot właścicieli (i fanów) Forda Mustanga była naprawdę udany! Jego uczestnicy mogli zarówno zobaczyć niezwykle rzadkie wersje amerykańskiej legendy sprzed lat, jak i najnowsze jego odmiany w tym te, przygotowane przez Shelby. Specjalną atrakcją dziesiątego Zlotu Forda Mustanga w Polsce była premiera najnowszej, wyraźnie zmodernizowanej wersji tego samochodu. Ten najlepiej sprzedający się samochód sportowy na świecie, otrzymał w tym roku m.in. nowy silnik z bezpośrednim wtryskiem paliwa o mocy 450 KM, adaptacyjne zawieszenie czy znacznie szybszy, aż 10-biegowy automat.

Zobacz: Ford Mustang po faceliftingu – znamy jego osiągi i dane techniczne!

To co mnie samego w nim zaskoczyło, to diametralna poprawa materiałów wykończeniowych kabiny. Zniknęły połacie twardego plastiku zarówno z boczków drzwi, jak i z tunelu środkowego! Co prawda miejscami nadal się on pojawia, ale nie częściej niż w autach europejskich. To jednak przedsmak tego, co czeka Nas na jazdach testowych nowym Mustangiem, o które oczywiście będziemy zabiegać. Ale zarówno jego najnowszą wersję, jak i jego starszych braci możecie już teraz obejrzeć w naszej galerii zdjęć przestawiającej gwiazdy X Zlotu Fordów Mustangów w Polsce!

X Zlot Forda Mustanga 2018 – galeria zdjęć

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Aktualności