REKLAMA

Toyota wprowadza dla swoich klientów kluczykomat

Autor: Daily Driver · Zdjęcia: Toyota · Dodane: 9 maja 2024
Zobacz także:
Przelicznik mocy » Auto z Niemiec »

Dowolna pora odbioru lub pozostawienia auta w serwisie? Toyota wprowadza nową usługę dla klientów. Ma ona ułatwić kwestie dotyczące pozostawianie lub odbierania aut z naprawy czy serwisu dzięki skorzystaniu z kluczykomatu.

Pozostawienie auta w serwisie, nawet na tak prostą czynność jak wymiana oleju, bywa kłopotliwe dla klienta z uwagi na ograniczenia czasowe dotyczące pracy warsztatu. Dlatego Toyota postanowiła, że wprowadzi dla swoich klientów kluczykomat. Na czym polega nowa usługa?

Toyota wprowadza kluczykomat

Obsługa Kluczykomatu jest równie prosta i intuicyjna jak korzystanie z popularnych urządzeń pocztowych. Dzięki nowej usłudze można w dowolnym momencie zostawić lub odebrać samochód z ASO. Wystarczy smartfon z funkcją skanowania kodu QR, aby otworzyć skrytkę do przechowywania kluczyka.

Usługa jest dostępna codziennie przez 24 godziny na dobę w większości salonów Toyoty. Nowe rozwiązanie sprawia, że godziny pracy salonów Toyoty nie ograniczają już klientów korzystających z usług autoryzowanego serwisu. Wszystkie sprawy związane z przeglądem czy naprawą auta można załatwić przez telefon lub e-mailem oraz przy pomocy różnych form zdalnych płatności.

Zobacz: Toyota ma lakier, który zmienia kolor! Ma trafić do produkcji seryjnej

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Aktualności