REKLAMA

Ford oferuje wiosenny przegląd auta w specjalnej cenie

Autor: Daily Driver · Zdjęcia: · Dodane: 2 kwietnia 2024
Zobacz także:
Przelicznik mocy » Auto z Niemiec »

Przegląd samochodu po zimie, jaki proponuje Ford, ma być nie tylko atrakcyjny cenowo, ale i zweryfikować stan newralgicznych elementów. Oferta dotyczy modeli osobowych i dostawczych.

Jednym z ważniejszych elementów, które należy sprawdzić podczas wiosennego przeglądu samochodu, są opony. Jeżeli samochód wyposażony jest w ogumienie uniwersalne warto sprawdzić jego stan oraz ciśnienie. W przypadku opon zimowych istnieje zasada, że wymiany na letnie dokonuje się wtedy, gdy średnia temperatura jest wyższa niż 7 stopni Celsjusza. Przy tej okazji warto zweryfikować ogólny stan zawieszenia oraz zadbać o ewentualną wymianę zużywających się elementów eksploatacyjnych.

Pozimowy przegląd samochodu Ford

Wiosenna oferta Ford Polska ważna jest do 30 czerwca i dzięki niej można nabyć w lepszych cenach opony letnie wraz z wymianą w cenie zakupu. Dla przykładu cena kompletu opon klasy średniej do modelu Focus zaczyna się od 1680 zł, do modelu Kuga od 2070 zł, a do Mustanga Mach-E od 2964 zł. W ofercie znajdują się również opony do dostawczych modeli Forda – przykładowo komplet opon do modeli Transit, Transit Custom czy Tourneo Custom kosztuje wraz z wymianą od 1960 zł brutto.

Tegoroczna oferta sezonowa obejmuje również klocki hamulcowe. W przypadku modeli Focus, Kuga czy C-Max komplet na przód lub tył kosztuje od 499 zł. Natomiast cena klocków na przód lub tył do modelu Ranger zaczyna się od 699 zł. Do 30 czerwca 2024 roku można również skorzystać z rabatu na przegląd serwisowy Forda. Wystarczy podczas rezerwacji online lub w aplikacji FordPass użyć kodu FORD80, aby otrzymać rabat w wysokości 80 zł.

Zobacz: Bezpłatny przegląd auta marki Mitsubishi – akcja już trwa

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Aktualności