REKLAMA

Targi Motor Show 2018 – ceny biletów, atrakcje i wystawcy!

Autor: Daily Driver · Zdjęcia: Daily Driver · Dodane: 4 kwietnia 2018
Zobacz także:
Przelicznik mocy » Auto z Niemiec »

Już w czwartek 5 kwietnia rozpoczynają się targi samochodowe w Poznaniu określaniem mianem Motor Show Poznań 2018. Przedstawiamy Wam ceny wejściówek, najciekawsze wydarzenia i premiery samochodowe zaplanowane w ramach tej imprezy. Oczywiście to tylko niewielki skrót tego, co będzie czekać na zwiedzających poznańskie hale wystawiennicze. Atrakcji będzie naprawdę wiele!

Targi Samochodowe w Poznaniu to jedna z największych tego typu imprez w Europie. Można nawet powiedzieć, że w czasach, gdy Zachód zaczyna nieco odstawiać na bok swoje alternatywne, motoryzacyjne perełki w postaci Genewy czy Lipska, Poznań zaczyna coraz mocniej ugruntowywać swoją pozycję w tym zakresie. Widać to wyraźnie po firmach, które chcą prezentować swoje produkty na polskich targach. Nie zabraknie nie tylko Ferrari czy Bentleya, ale swoje perełki zaprezentuje także Alpine czy AMG. Oczywiście na takie egzotyki jak Gumpert, Pagani czy Koenigsegg musimy jeszcze poczekać, ale przyszłość targów zapowiada się pozytywnie. A… i jeszcze jedno. W Polsce będą hostessy!

Poznań Motor Show 2018 – ceny biletów

Wybierając się na targi samochodowe w Poznaniu, zwróćcie uwagę na ceny biletów. W zależności od wybranego dnia i miejsca zakupu biletów, będą one dostępne w innych nieco cenach. Imprezę rozpoczyna dzień dla prasy czyli tzw. Press Day, na który nawet zwykli śmiertelnicy mogą zdobyć wejściówki. Sęk w tym, że są bardzo drogie, a ich zakup nie sprawi, że zobaczycie cokowielwiek więcej niż w kolejne 3 dni targów. Czwartek to bowiem czas dla dziennikarzy, którzy mają tego dnia więcej czasu i swobody na rozmowę z przedstawicielami poszczególnych marek.

PRESS DAY

Czwartek, 5 kwietnia 2018

 1. 120 PLN brutto – cena biletów w przedsprzedaży za pośrednictwem: Ticketmaster, Tixer, Empik, Media Markt i Saturn.
 2. 140 PLN brutto – cena w kasach podczas wydarzenia.

Jeśli nie jesteś dziennikarzem, a do tego masz dzieci bądź przyjaciół z którymi dzielisz motoryzacyjną pasję, to możesz skorzystać z wyraźnie tańszych biletów oferowanych od piątku do niedzieli. Jeśli na dodatek kupisz bilety w przedsprzedaży to zapłacisz za nie jeszcze mniej!

DNI DLA PUBLICZNOŚCI
Piątek
, 6 kwietnia 2018

 1. 25 PLN brutto – cena w kasach podczas wydarzenia.
 2. 19 PLN brutto – cena biletów w przedsprzedaży za pośrednictwem: Ticketmaster, Tixer, w salonach Empik, Media Markt i Saturn.

Sobota, 7 kwietnia 2018

 1. 30 PLN brutto – cena w kasach podczas wydarzenia.
 2. 24 PLN brutto – cena biletów w przedsprzedaży za pośrednictwem: Ticketmaster, Tixer, w salonach Empik, Media Markt i Saturn.

Niedziela, 8 kwietnia 2018

 1. 25 PLN brutto – cena w kasach podczas wydarzenia.
 2. 19 PLN brutto – cena biletów w przedsprzedaży za pośrednictwem: Ticketmaster, Tixer, w salonach Empik, Media Markt i Saturn.

Atrakcje, premiery motoryzacyjne na Poznań Motor Show 2018

Jeśli Twoja głowa podąża za mijającymi Cię na drodze samochodami, to na pewno i w Poznaniu znajdzie jakieś ciekawe maszyny do podziwiania. Oczywiście nie zdradzimy teraz wszystkich atrakcji jakie czekają na zwiedzających targi w Poznaniu, ale uchylimy rąbka tajemnicy. Nasza redakcja z niecierpliwością czeka na najnowszego daily drivera w segmencie SUV-ów czyli Cuprę Atecę napedzaną 300-konnym silnikiem benzynowym z serii TSI, nowego Peugeota 508, do którego ma w przyszłości trafić silnik z 308-mki GTi, czy na Porsche 911 GT2 czyli rekordzistę toru Nordschleife! Co więcej, Mercedes-AMG ma przedstawić supersamochód o ogromnej mocy
i niebotycznych osiągach, którym bez wstydu można będzie wyjechać na tor, jak i użytkować w codziennych warunkach. Czyżby idealny driver? Kto wie!

Cupra Ateca o mocy 300 KM!

Oprócz aut zwiedzający będą mogli skorzystać z szeregu atrakcji wśród których będą m.in.:

 1. międzynarodowe zawody stuntu motocyklowego – Stunt Wars Poland
 2. tory offroadowe
 3. tuning samochodowy w najlepszej odsłonie
 4. Poznań Bike Show – konkurs wyjątkowych, ręcznie modyfikowanych motocykli
 5. spotkania z najpopularniejszymi videoblogerami motoryzacyjnymi
 6. spotkania z gwiazdami TVN Turbo

Zobacz: Piękne dziewczyny na targach Poznań Motor Show 2017

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Aktualności