REKLAMA

Piękne dziewczyny na targach Poznań Motor Show 2017

Autor: Daily Driver · Zdjęcia: Daily Driver · Dodane: 11 kwietnia 2017
Zobacz także:
Przelicznik mocy » Auto z Niemiec »

Targi samochodowe to impreza stricte motoryzacyjna. Ale nie może zabraknąć na nich także pięknych kobiet. Oto galeria przedstawiająca zdjęcia dziewczyn i hostess, które gościły na imprezie Poznań Motor Show. Zachęcamy do jej podziwiania w wolnej chwili.

Trudno sobie wyobrazić, aby jakiekolwiek targi samochodowe mogły odbyć się bez pięknych kobiet. To w końcu one są ozdobą targów i to one cieszą często większą popularność niż same samochody. Producenci zdają sobie z tego sprawę, dlatego zawsze starają się ubogacić swoje stoiska pięknymi hostessami. W Polsce o takie nietrudno, co udowadnia nasza galeria dziewczyn z targów Poznań Motor Show 2017.

Jeśli chcesz zobaczyć najciekawsze auta jakie pojawiły się na targach to zobacz poniższy artykuł:

Zobacz: Poznań Motor Show 2017 – relacja, premiery i zdjęcia

Pech chciał, że nasza reporterska lustrzanka musiała trafić na serwis w okresie, gdy odbywały się targi Poznań Motor Show. Na szczęście z pomocą przyszła nam firma Canon Polska, która udostępniła nam zaskakująco wszechstronny aparat kompaktowy Canon G7 X. Muszę przyznać, że pomimo małych gabarytów i braku wymiennych obiektywów, sprzęt się spisał na medal. Poniższe zdjęcia to jego sprawka! 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Aktualności