REKLAMA

Targi motoryzacyjne Poznań Motor Show 2017 – bilety i atrakcje!

Autor: Daily Driver · Zdjęcia: PMS · Dodane: 20 marca 2017
Zobacz także:
Przelicznik mocy » Auto z Niemiec »

Targi motoryzacyjne Poznań Motor Show 2017 rozpoczną się lada moment. Jakie atrakcje czekają na zwiedzających? Gdzie i kiedy będzie można kupić bilety na tę imprezę? W jakim terminie będzie można zwiedzać hale wystawiennicze? Na te wszystkie pytania znajdziecie odpowiedzi poniżej. Polecamy przy tym obszerną galerię z poprzednich targów zamieszczoną na dole artykułu!

Już 6 kwietnia 2017 roku rozpoczną się największe w Polsce targi motoryzacyjne Poznań Motor Show! Nie zabraknie na nich najnowszych samochodów z całego świata, przedstawicieli największych koncernów motoryzacyjnych oraz, co oczywiste, pięknych polskich kobiet! Jeśli jeszcze się nie zdecydowałeś przybyć do Poznania, to zobacz jakie atrakcje przygotowali dla zwiedzających organizatorzy targów oraz ile będą kosztować bilety na Poznań Motor Show 2017!

Poznańskie targi motoryzacyjne Motor Show to największa tego typu impreza w Polsce. Co roku odwiedza ja ponad 100 tysięcy gości. W tym roku na zwiedzających będzie czekać 14 pawilonów, w których 150 wystawców zaprezentuje najnowsze auta, motocykle, kampery, ciężarówki oraz rozwiązania techniczne z branży motoryzacyjnej. Szacuje się, że w ciągu 4 dni tj. od 6 do 9 kwietnia 2017 roku, targi odwiedzi ponad 130 tysięcy gości!

Poznań Motor Show 2017 – termin, adres i godziny otwarcia

Publiczność będzie mogła zwiedzać  pawilony wystawiennicze zlokalizowane na ul. Głogowskiej  14 w Poznaniu w terminie od 7 do 9 kwietnia, w godzinach  od 10:00 do 18:00. Dzień wcześniej, tj. 6 kwietnia, przygotowany będzie tzw. Press Day przeznaczony dla przedstawicieli mediów (od 8:00 do 18:00).

Poznań Motor Show 2017 – cennik biletów

Wybierając się na targi motoryzacyjne Poznań Motor Show 2017 warto zawczasu nabyć bilety. Po pierwsze będą one wtedy tańsze, a po drugie będzie można w ten sposób uniknąć stania w kolejkach przy kasach. W zależności od wybranego dnia zwiedzania targów, inne będą ceny biletów.

Piątek, 7 kwietnia 2017

  1. 20 PLN brutto – cena w kasach podczas wydarzenia.
  2. 15 PLN brutto – cena biletów w przedsprzedaży za pośrednictwem: Ticketpro, Tixer, salonach Empik, Media Markt i Saturn.

Sobota, 8 kwietnia 2017

  1. 30 PLN brutto – cena w kasach podczas wydarzenia
  2. 23 PLN brutto – cena biletów w przedsprzedaży za pośrednictwem: Ticketpro, Tixer, salonach Empik, Media Markt i Saturn.

Niedziela, 9 kwietnia 2017

  1. 25 PLN brutto – cena w kasach podczas wydarzenia
  2. 18 PLN brutto – cena biletów w przedsprzedaży za pośrednictwem: Ticketpro, Tixer, salonach Empik, Media Markt i Saturn.

Zobacz: Wystawa sportowych samochodów Porsche w Berlinie

Targi Poznań Motor Show 2017 będą świetną okazją do zapoznania się z najnowszą ofertą producentów z branży motoryzacyjnej. Swój udział w imprezie potwierdziło w tym roku większość producentów, w tym także ci najbardziej prestiżowi jak Ferrari, Maserati czy Rolls-Royce.

Naszą redakcję interesować będą przede wszystkim samochody o dwulicowym charakterze czyli sportowe daily drivery, nadające się zarówno do jazdy na co dzień, jak i okazjonalnego wypadu na tor samochodowy. Co ważne, w tym roku powinno być ich naprawdę wiele. Na ich czele stanie najnowsza Honda Civic Type-R wyposażona w silnik 2.0 VTEC TURBO o mocy 320 KM! Oprócz tego możemy się spodziewać Abartha 124 Spider, Alfy Romeo 4C Spider, VW Arteona czy Mercedesa E 63 AMG S napędzanego motorem V8 o mocy aż 612 KM!

Poznań Motor Show 2017 – atrakcje

Warto przy tym zauważyć, że goście targów PMS będą mogli także liczyć na pokazy motocyklowego Stuntu, poznać panie z portalu Speed Ladies, dowiedzieć się więcej na temat caravaningu czy zobaczyć najlepsze customowe motocykle jakie wyjechały z polskich warsztatów w ostatnim czasie. Nie zabraknie też potężnych ciężarówek w tym m.in. Kenworth W 900, wystawy zmodyfikowanych aut oraz ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników 2017! Te i wiele innych atrakcji będzie na Was czekać już od 7 kwietnia 2017 roku. Nie omieszkany zdać Wam naszej własnej relacji z tych największych w Polsce targów motoryzacyjnych. Będzie się działo!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Aktualności