REKLAMA

Classic Moto Show Kraków 2015

Autor: Daily Driver · Zdjęcia: Porsche · Dodane: 18 września 2015
Zobacz także:
Przelicznik mocy » Auto z Niemiec »

Wystawa zabytkowych pojazdów Classic Moto Show po raz czwarty odbędzie się w Krakowie. Impreza potrwa od 18 do 20 września. Wśród wystawców swoje auta zaprezentuje m.in. Porsche, które jest w tym roku jednym z głównych partnerów wystawy.

18, 19 i 20 września br. w Krakowie po raz czwarty odbędzie się wystawa aut zabytkowych Classic Moto Show. Z tej okazji Porsche przygotuje dla swoich miłośników imponujące stoisko o powierzchni 180 m kw. Główną atrakcją będzie wystawa poświęcona legendarnemu modelowi Porsche 911 Carrera – wystąpią na niej wszystkie kolejne generacje modelu, które mają za sobą już 52-letnią historię. Ta ikona motoryzacji z Zuffenhausen z każdą generacją wyznaczała nowe standardy w osiągach oraz stylu – stając się samochodem sportowym, który odniósł największy sukces w historii motoryzacji.

W tym roku targi Classic Moto Show Kraków odbywają się po raz czwarty – na krakowskim Kazimierzu w Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie przy ulicy św. Wawrzyńca 15. Dla gości hale wystawowe będą otwarte w piątek, 18 września (godz. 9-20), w sobotę, 19 września (godz. 9-21) i w niedzielę, 20 września (godz. 9-18).

Źródło: materiały prasowe Porsche

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Aktualności