REKLAMA

Distrigo rozszerza ofertę o części zamienne TRW, VALEO czy SKF

Autor: Daily Driver · Zdjęcia: Distrigo · Dodane: 20 listopada 2020
Zobacz także:
Przelicznik mocy » Auto z Niemiec »

Distrigo, marka stworzona przez PSA, rozwija się intensywnie na międzynarodową skalę i wprowadza ofertę wielomarkowych części zamiennych w Polsce. Klienci będą mogli wybrać części takich producentów jak TRW, VALEO czy SKF.

Distrigo to marka stworzona przez Grupę PSA w celu wzmocnienia swojej obecności na niezależnym, wielomarkowym rynku dystrybucji części zamiennych. Jej oferta obejmuje  gamę produktów EUROREPAR przeznaczoną do samochodów większości marek (części zamienne, akcesoria, opony, oleje), oryginalne części zamienne i akcesoria Peugeot, Citroën, DS, fabrycznie regenerowane części zamienne Peugeot, Citroën, DS z gamy SECOIA oraz produkty chemii warsztatowej FORWËLT.

Rozszerzenie oferty Distrigo o nowe firmy

W odpowiedzi na oczekiwania klientów związane z obsługą posprzedażną, Distrigo wprowadza w Polsce kompleksową ofertę, która zadowoli właścicieli samochodów niezależnie od zasobności ich portfela oraz wieku i marki ich pojazdu. Oprócz oferty oryginalnych części zamiennych, części Eurorepar oraz części regenerowanych zgodnie z zasadami gospodarki o obiegu zamkniętym, klienci będą mieli obecnie dostęp do szerokiej oferty obejmującej produkty 4 producentów części zamiennych:

  1. Grupa ZF – Marka TRW – elementy układu hamulcowego
  2. Grupa SOGEFI – Marka PURFLUX – różnego rodzaju filtry
  3. Grupa VALEO – Marka SWF – pióra wycieraczek
  4. Grupa SKF – Marka SKF – zestawy rozrządu, oraz wybrane grupy części układu zwieszenia oraz układu kierowniczego

Zobacz: Zamienniki trzymają w ryzach ceny oryginalnych części z ASO!

Dostępnych jest pięć gam towarowych, a trzy kolejne zostaną wprowadzone w pierwszym półroczu 2021. Będą to sprzęgła, świecie i amortyzatory.Łącznie Distrigo zaoferuje blisko 10 tys. artykułów od producentów części zamiennych, które pokryją ponad 75% zapotrzebowania warsztatów naprawczych, uzupełniając w ten sposób dostępną obecnie ofertę 12 tysięcy pozycji katalogowych Eurorepar.

Distrigo – oferta dla warsztatów

Ponadto Distrigo oddaje do dyspozycji niezależnych warsztatów serwisowych narzędzia niezbędne do sprzedaży części: Serwis Box Multi-brand, nowy elektroniczny katalog wielomarkowych części zamiennych, jest już dostępny w Polsce. Serwis Box Multi-brand jest równie prosty w obsłudze jak ogólnodostępne serwisy z zachowaniem jakości profesjonalnego narzędzia. Strona zawiera niezbędne informacje, działa sprawnie i oferuje wszystkie potrzebne funkcjonalności. Pozwala na łatwe i szybkie znalezienie właściwej części, odpowiedniej metody naprawy i przygotowanie wyceny za pomocą kilku kliknięć. Wersja na urządzenia mobilne i nowe funkcjonalności pojawią się na początku 2021 roku.

Distrigo zapewnia także szkolenia dotyczące produktów oraz metod sprzedażowych. W warunkach kryzysu wywołanego pandemią koronawirusa zostały one przeprowadzone w formie wirtualnej.

Zobacz: Jak długo dostępne są części samochodowe w ASO?

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Aktualności