Targi GasShow 2017 – instalacje LPG do silników z bezpośrednim wtryskiem paliwa

Autor: Daily Driver · Zdjęcia: · Dodane: 25 marca 2017
Zobacz także:
Przelicznik mocy » Auto z Niemiec »

Nowe instalacje gazowe do silników z bezpośrednim wtryskiem benzyny i inne innowacyjne technologie zasilania silników autogazem będą można zobaczyć na targach GasShow w Warszawie. Jeśli zastanawiasz się na taką inwestycją, albo chcesz poszerzyć działalność swojego warsztatu o instalacje LPG, CNG czy LNG to koniecznie zajrzyj do Stolicy już 7 kwietnia.

Targi GasShow to największe wydarzenie w branży LPG/CNG/LNG w Europie. Nie mogło zatem zabraknąć na firmy AC S.A., która zaprezentuje innowacyjną technologię zasilania pojazdów. „Instalacja, którą opatentowaliśmy jest przystosowana do silników z bezpośrednim wtryskiem paliwa. Nasze rozwiązanie, jako pierwsze na świecie, będzie przystosowane do pracy z silnikami tzw. dwuwtryskiwaczowymi. Cieszymy się niezmiernie i już nie możemy doczekać premiery tego rozwiązania” – mówi Marcin Trocki, kierownik DSIWT z firmy AC S.A., producenta systemów LPG/CNG marki STAG.

Udoskonalona instalacja gazu LPG VI generacji

Obecnie na rynku dostępne są systemy LPG, które opierają się na zastosowaniu wtrysku gazu w fazie ciekłej. Są to rozwiązania VI generacji, w których gaz dostarczany jest poprzez wtryskiwacze benzynowe, zasilane przez wysokociśnieniową pompę benzynową. Istotny jest także fakt, że w instalacjach gazowych z ciekłym wtryskiem paliwa, rozprężenie LPG następuje w cylindrze, co skutkuje jego pełniejszym wypełnieniem oraz efektywniejszym spalaniem mieszkanki paliwowo-powietrznej. Instalacja LPG z wtryskiem gazu w fazie ciekłej może być jednak jeszcze lepsza, co udowadnia firma AC, poprzez stworzenie systemu do zasilania silników z wtryskiem bezpośrednim.

Podczas targów GasShow 2017 AC S.A. zaskoczy nie tylko innowacyjną technologią, ale także aranżacją stoiska o powierzchni aż 120 m2. Odwiedzający będą mogli poznać firmę i jej rozwiązania, dzięki rozmowie z ekspertami oraz specjalnym multimedialnym rozwiązaniom. Wydarzenie odbędzie się w dniach 7-8 kwietnia br. w Centrum Wystawienniczym EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. Stoisko firmy AC S.A. (E1) będzie zlokalizowane naprzeciwko wejścia do hali. Plan targów dostępny jest tutaj.

Zobacz: Instalacja gazu LPG do silnika Diesla z normą Euro VI

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Aktualności