REKLAMA

FC Barcelona i CUPRA łączą siły! Będą nowe auta dla piłkarzy?

Autor: Daily Driver · Zdjęcia: CUPRA · Dodane: 26 sierpnia 2019
Zobacz także:
Przelicznik mocy » Auto z Niemiec »

CUPRA to nowy sponsor klubu FC Barcelona. Kontrakt został podpisany na 5 lat i obejmować ma partnerstwo w zakresie m.in. mobilności. Nie podano jeszcze oficjalnie informacji, czy piłkarze otrzymają nowe auta w ramach umowy, ale po wycofaniu się Audi ze sponsorowania klubu, jest to możliwe. Co obejmuje zatem umowa?

Jak wynik z krótkiej informacji prasowej, umowa pomiędzy FC Barceloną i CUPRĄ ma opierać się  na trzech strategicznych filarach. Jako, że obie podmioty pochodzą z Barcelony, chcą wspólnie się rozwijać. Zarówno CUPRA, jak i FC Barcelona za cel stawiają sobie wsparcie dla młodych talentów i rozwój innowacji. Zgodnie z tymi założeniami, sojusz ma służyć społeczności fanów na całym świecie. Kluczowe pozostają innowacje z zakresu mobilności. SEAT, CUPRA i FC Barcelona, w ramach wspólnej wizji przyszłości, skupią się na opracowywaniu projektu mikromobilności i elektromobilności miejskiej wokół Camp Nou. Obiekty stadionu piłkarskiego będą służyć jako laboratorium testowe dla projektów mobilności w Barcelonie.

CUPRA i klub FC Barcelona razem

W ramach umowy pomiędzy CUPRĄ a FC Barceloną, marka CUPRA stanie się widoczna na terenie wokół obiektów stadionowych. Podczas meczów Barçy na Camp Nou działać zacznie również CUPRA VIP Box. Na stadionie powstanie także tymczasowa strefa CUPRA dostępna dla fanów. Na dniach mamy też poznać kolejne szczegóły dotyczące współpracy i planowanych projektów.

CUPRA Formentor może być oficjalnym autem piłkarzy klubu FC Barcelona

Prawdopodobnie, dla promocji marki CUPRA, piłkarze Barcelony otrzymają od koncernu samochody do własnej dyspozycji. Problem polega na tym, że póki co gama samochodów CUPRA jest bardzo wąska co oznaczałoby, że wszyscy jeździliby prawdopodobnie tym samym modelem. Dlatego w tym zakresie można się spodziewać jakiegoś urozmaicenia.

Zobacz: CUPRA Concept czyli pierwsza elektryczna CUPRA!

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Real Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Real
Gość
Real

Tylko Real

Aktualności