REKLAMA

Nowe BMW serii 3 G20 z wadliwymi zagłówkami!

Autor: Daily Driver · Zdjęcia: · Dodane: 27 sierpnia 2019
Zobacz także:
Przelicznik mocy » Auto z Niemiec »

Ruszała akcja serwisowa nowego BMW serii 3, oznaczonego kodem G20. Najnowszy modele niemieckiej marki nie został najwyraźniej dokładnie sprawdzony przed wdrożeniem do produkcji, bo okazuje się, że zagłówek tylnej kanapy stwarza niebezpieczeństwo w trakcie wypadku czy kolizji. Do posiada źle zaprojektowany tylny zagłówek.

BMW z serii 3 pojawiło się na rynku w 2018 roku i dość szybko okazało się, że auto ma pewne elementy, które nie zostały dopracowane i mogą stwarzać problemy. Koncern reprezentowany przez BMW Vertriebs GmbH oddział w Polsce poinformował, że w samochodach marki BMW 3 (G20), wyprodukowanych w Niemczech, blokada środkowego zagłówka z tyłu może pęknąć, co w przypadku zderzenia tylnego może skutkować zwiększonym prawdopodobieństwem odniesienia obrażeń.

Cała akcja serwisowa obejmie na polskim rynku 184 pojazdy. Niemiecki koncern  smochodowy zadeklarował, że skontaktuje się z właścicielami samochodów objętych kampanią oraz poinformuje o konieczności wizyty w warsztacie w celu wymiany zagłówka tylnego środkowego. Informacji związanych z kampanią serwisową udziela BMW Vertriebs GmbH Oddział w Polsce (adres: ul. Wołoska 22 A, 03-675 Warszawa; tel.: 022 279 71 00).

Zobacz: Kupiłeś nowe BMW M5 F90? Akcja serwisowa Cię nie ominie!

4
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Daily DriverBartoszMotonegocjator Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Bartosz
Gość
Bartosz

Mam takie BMW 3 xdrive 2019 rok . Ostatnio co miesiąc coś się psuje . Kontrolka silnika , serwis ,okazało się , że czujnik azotu , minęły 3 tygodnie i padł ALTERNATOR , to już jaja , po 28 tyś przejechanych , serwis nie miał części i trzeba było 6 dni czekać . Do tego samochód padł na trasie i nawet bagażnika nie można otworzyć bez prądu . Dzisiaj znowu zapaliła się lampka silnika . Dałem za ten samochodzik 250 patyków a szmelc kupiłem . Stary Peugeot chyba lepszy .

Motonegocjator
Gość
Motonegocjator

Na ten moment żaden z naszych klientów nie zgłaszał takiej akcji serwisowej.

Aktualności