REKLAMA

BMW 5 G30 i 6 GT – poważne problemy i akcja serwisowa

Autor: Daily Driver · Zdjęcia: BMW · Dodane: 3 października 2017
Zobacz także:
Przelicznik mocy » Auto z Niemiec »

Właściciele nowego BMW serii 5 (G30) oraz BMW 6 GT powinni jak najszybciej zgłosić się do serwisu na akcję serwisową dotyczącą pasów bezpieczeństwa. W niektórych modelach mogą one albo zadziałać źle, albo w ogóle się nie uruchomić.

Koncern BMW poinformował Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że w dwóch samochodach niemieckiej marki czyli w BMW 5 oraz 6 GT (G30, G31, G32), wyprodukowanych w Niemczech, zwijanie lub rozwijanie pasów bezpieczeństwa w pewnych okolicznościach może być utrudnione, a nawet całkowicie niemożliwe. Z racji tego, że nie da się ocenić z całą pewnością, czy w trakcie zdarzenia uruchomią się one właściwie, niemiecki koncern rozpoczął akcję serwisową.

BMW serii 5 G30 to relatywnie nowe auto na rynku co wiąże się z podwyższonym ryzykiem awarii i problemów. Z czasem zostaną one zapewne ograniczone.

Poniżej znajduje się lista z numarami VIN wszystkich wadliwych aut objętych tą akcją. Łącznie jest to 38 samochodów (w samej tylko Polsce).

Lista numerów VIN wadliwych BMW (kliknij)

Firma BMW zadeklarowała, że skontaktuje się z właścicielami samochodów objętych kampanią oraz poinformuje o konieczności wizyty w warsztacie w celu dokonania kontroli.

Zobacz: BMW M5 F90 z rozłączanym napędem 4×4!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Aktualności