REKLAMA

CUPRA otwiera we Wrocławiu największy showroom w Polsce!

Autor: Daily Driver · Zdjęcia: Seat · Dodane: 26 maja 2023
Zobacz także:
Przelicznik mocy » Auto z Niemiec »

CUPRA Studio we Wrocławiu to największy showroom tej marki w Polsce. Nie jest to zwykły salon sprzedaży. To miejsce dla prawdziwych motoryzacyjnych entuzjastów, którzy chcą poznać lepiej markę i jej samochody.

Hiszpański producent samochodów, CUPRA, zainauguruje swój dwunasty CUPRA Studio w Polsce, które zlokalizowane będzie w salonie samochodowym Motorpol we Wrocławiu. To największy punkt sprzedaży marki w całym kraju. CUPRA powraca z autorskim konceptem sklepu w województwie dolnośląskim, cieszącym się ogromnym zainteresowaniem. Dzięki tej kolejnej lokalizacji marka ma szansę dotrzeć do nowych klientów i inspirować ich wyjątkowym duchem Barcelony.

Każde kolejne otwarcie napawa nas równie wielką radością, jak pierwsze. To już dwunaste CUPRA Studio w Polsce. Obserwowanie nieustannego rozwoju marki i jej społeczności w Polsce wzbudza we mnie ogromne poczucie dumy. Dzisiaj CUPRA Studio są obecne praktycznie we wszystkich najważniejszych polskich miastach. Jeśli do tego dodamy wysoką jakość obsługi, profesjonalne usługi serwisowe i zaangażowanie naszych wyjątkowych CUPRA Masterów, otrzymujemy najbardziej atrakcyjny koncept tego rodzaju na rynku 

– powiedziała Daria Zielaskiewicz, dyrektorka marek CUPRA i Seat w Polsce. CUPRA Studio to sieć designerskich sklepów konceptualnych, w których klienci mogą przede wszystkim rozmawiać z pasjonatami motoryzacji, CUPRA Masterami, obejrzeć modele hiszpańskiej marki i dokonać zakupu. CUPRA stawia nacisk na spotkania z klientami, dlatego w nowym Studio zawsze zastanie ich drużyna CUPRA Masterów, którzy są prawdziwymi znawcami motoryzacji. Eksperci pomagają w procesie wyboru i personalizacji samochodów, a także odpowiadają na wszelkie pytania klientów.

Przestrzeń CUPRA Studio została stworzona z myślą o miłośnikach marki, oddając jej niepowtarzalny charakter. To również miejsce, w którym organizowane są branżowe i kulturalne wydarzenia. Powierzchnia obiektu wynosi niemal 900 metrów kwadratowych, co czyni to Studio największym showroomem marki w Polsce. Znajduje się ono przy alei Karkonoskiej 81 we Wrocławiu i jest otwarte dla klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00, a także w soboty w godzinach 9:00-15:00.

Zobacz: Alfa Romeo zmienia swój wizerunek! Idą duże zmiany

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Aktualności