REKLAMA

Alpine otwiera salon w Warszawie! Lokalizacja nieprzypadkowa!

Autor: Daily Driver · Zdjęcia: ANTONI MONSERRAT · Dodane: 6 kwietnia 2023
Zobacz także:
Przelicznik mocy » Auto z Niemiec »

Grupa Pietrzak otworzyła salon butikowy marki Alpine w Warszawie, z myślą o fanach samochodów sportowych tej francuskiej marki. Choć budowa wielomarkowego obiektu potrwa do 2024 roku, już teraz można testować kultowe modele Alpine. Zobacz gdzie znajduje się salon i dlaczego ta lokalizacja podnosi bicie serca.

Alpine to francuska marka motoryzacyjna, która zasłynęła przede wszystkim swoimi sportowymi modelami, takimi jak legendarne A110 z lat 60. i 70. XX wieku, które zdobywały zwycięstwa w rajdach i wyścigach na całym świecie. Marka ta przeszła wiele przemian i zmian właścicielskich, ale zawsze pozostawała wierna swoim sportowym korzeniom i zawsze miała wielu oddanych fanów.

Salon Alpine w Warszawie

W Polsce marka Alpine stała się ostatnio popularna, zwłaszcza dzięki obecności zespołu BWT Alpine F1 Team w Formule 1 oraz dzięki organizacji różnych wydarzeń sportowych z udziałem samochodów tej marki. Grupa Pietrzak, która jest oficjalnym importerem i dystrybutorem samochodów Alpine w Polsce, postanowiła wyjść naprzeciw potrzebom fanów i otworzyć w Warszawie butikowy salon tej marki.

Zobacz: Alpine A110 R to najbardziej radykalne podejście do sportu!

Salon ten znajduje się przy ulicy Wirażowej 21, obok salonu Ferrari, i oferuje możliwość podziwiania i testowania różnych modeli samochodów Alpine. Obecnie salon ten ma charakter butikowy, ale w przyszłym roku ma powstać w Warszawie wielki, multibrandowy obiekt, w którym będą prezentowane nie tylko samochody Alpine, ale także wiele innych marek motoryzacyjnych z portfolio Grupy Pietrzak. Jak wyjaśnia Mateusz Widuch, marketing manager Alpine Pietrzak, decyzja o otwarciu butikowego salonu w Warszawie wynikała przede wszystkim z rosnącej popularności marki Alpine w Polsce i z potrzeby zapewnienia fanom tej marki bliskich spotkań z nią w nowej lokalizacji. Rosnące zainteresowanie marką Alpine wynika z jej silnie zarysowanego sportowego wizerunku oraz z odnoszonych przez nią sukcesów w różnych dyscyplinach sportowych.

Obecnie w salonie Alpine w Warszawie można podziwiać i testować różne modele samochodów tej marki, takie jak Alpine A110, Alpine A110S, Alpine A110 GT i Alpine A110 R. Salon ten jest otwarty dla wszystkich fanów motoryzacji, którzy chcą poznać bliżej kultową markę Alpine i przeżyć niezapomniane chwile za kierownicą jej samochodów.

Zobacz: Alpine A110S – przeprowadziliśmy jego test na torze w trakcie Alpine Experience

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Aktualności