REKLAMA

Polski salon specjalizujący się w sprzedaży modeli Renault Sport!

Autor: Daily Driver · Zdjęcia: Renault Pietrzak · Dodane: 2 października 2020
Zobacz także:
Przelicznik mocy » Auto z Niemiec »

Katowicki dealer Renault Pietrzak stworzył dział sprzedaży, w którym pracują tzw. Eksperci Renault Sport. Zajmują się oni sprzedaż sportowych modeli francuskiej marki czyli Clio RS i Megane RS, oraz ich wersji usportowionych jak Clio RS Line i Megane RS Line. Sprzedawcy mają także szczegółową wiedzę na temat topowych modeli z serii Trophy i Trophy-R, a serwis działający przy salonie specjalizuje się w naprawach Renault z serii RS.

W Katowicach działa już salon Renault specjalizujący się w sprzedaży samochodów z serii RS. Wyselekcjonowany dział sprzedaży – tzw. Ekspertów Renault Sport, zajmuje się sprzedażą sportowych modeli Renault, w tym także modeli limitowanych jak Renault Megane RS Trophy-R. Jak zapewnia diler, Eksperci Renault Sport to zespół o najwyższych kwalifikacjach, zarówno w zakresie obsługi klienta, jak i wiedzy o marce Renault, a w szczególności jej sportowych modelach. Jego pracownicy do potrzeb każdego klienta podchodzą w sposób zindywidualizowany, z nastawieniem na długofalową współpracę. Oprócz modeli z serii RS, oferują też sprzedaż samochodów z serii RS Line. 

Salon sprzedaży Renault Sport

Do zakresu obowiązków ekspertów należy odpowiednia ekspozycja aut oraz budowanie relacji z klientem, podczas wizyt w salonie, podczas udziału w eventach oraz jazd testowych na torach wyścigowych. Zespół ekspertów został stworzony w 2017 roku. W jego skład wchodzi 2 pracowników.

Przedstawiciele salonu podkreślają także, że działający przy salonie Autoryzowany Serwis Obsługi dysponuje także mechanikami, którzy są wyspecjalizowani w naprawach samochodów Renault Sport.

Nasz zespół opisałbym jako grupę pasjonatów marki. Znamy ją od podszewki, fascynuje nas historia Renault i od tego zaczyna się wiele naszych rozmów z klientami. Ale czując ducha marki jesteśmy przede wszystkim ekspertami od tego, co naszym klientom oferujemy. Dla mnie Renault to przede wszystkim sportowy duch, który w marce drzemie od lat

– wyjaśnia Miłosz Woźnicki, ekspert Renault Sport w Renault Pietrzak. Katowicki diler Renault jest też dumny z posiadania topowego Renault Megane RS Trophy-R. Ten limitowany do 500 sztuk samochód znajdzie tylko 12 właścicieli w Polsce. Jeden z nich jest własnością salonu. To najmocniejsze seryjne auto produkowane przez Renault jest też najszybszych przednionapędowym autem na torze Nurburgring.

Zobacz: Renault Megane RS Trophy-R bije rekord toru Nurburgring!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Aktualności