REKLAMA

Pawilon Volkswagen R dla fanów sportowych modeli marki!

Autor: Daily Driver · Zdjęcia: Volkswagen · Dodane: 9 kwietnia 2024
Zobacz także:
Przelicznik mocy » Auto z Niemiec »

Pawilon Volkswagen R będzie miał swoje miejsce w Autostadt w Wolfsburgu. Jego otwarcie planowane jest na lato 2024 roku. Nowy obiekt będzie miejscem spotkań dla rosnącej społeczności fanów Volkswagenów R oraz miejscem różnych wydarzeń. W przyszłości będą w nim prezentowane różnorodne modele, a wystawy i nowe technologie VW R mając zachwycić fanów motoryzacji, którzy odwiedzą Autostadt.

Reinhold Ivenz, szef Volkswagen R, powiedział, że dzięki wyjątkowym modelom o wysokich osiągach stali się ważną częścią portfolio Volkswagena, zarówno w ramach marki, jak i Grupy. Dodatkowo, poprzez własny pawilon w Autostadt, podnoszą swój prestiż i intensyfikują doświadczenia klientów Volkswagen R, umożliwiając im uczestnictwo w pokazach samochodów koncepcyjnych i nowych technologiach, włączając w to elektromobilność.

Volkswagen R jako osobna marka?

Pawilon w Autostadt ma zapewnić Volkswagenowi R większe możliwości. Na powierzchni około 100 metrów kwadratowych będzie prezentacja pojazdów i innych eksponatów, a także strefa wypoczynkowa. Miłośnicy sportów motorowych będą mogli rywalizować z wirtualnymi kierowcami na symulatorach jazdy. E-sport będzie dostępny dla wszystkich, nawet dla dzieci i rodzin. Armin Maus, dyrektor Autostadt, mówił, że nowy pawilon Volkswagen R połączy innowacyjność i sportowy charakter z fascynacją techniczną perfekcją. To wzbogaci Autostadt jako miejsce idealne dla entuzjastów motoryzacji.

Pawilon Volkswagen R w Autostadt

W przyszłości Volkswagen R będzie prezentować w nowym pawilonie zmieniające się wystawy. Będą one dotyczyć innowacji, nowych koncepcji osiągów i wzornictwa, modeli małoseryjnych, części tuningowych i akcesoriów lifestylowych. Pawilon będzie również miejscem ekskluzywnych wydarzeń dla klientów i społeczności fanów Volkswagena R, takich jak R-Freundeskreis czy spotkanie „R & Coffee”. Odbędą się tam również konferencje prasowe, prezentacje pojazdów i rozmowy z ekspertami.

Peter Jost, szef sprzedaży i marketingu Volkswagen R, zaznaczył, że nowy pawilon Volkswagen R w Autostadt nie tylko oferuje nową lokalizację do jeszcze lepszego zaprezentowania się jako wyjątkowy element portfolio Volkswagena, ale także tworzy miejsce spotkań dla społeczności Volkswagena R, zbliżając ich jeszcze bardziej.

Zobacz: Test Volkswagen T-Roc R 2.0 TSI czyli 300 KM w crossoverze

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Aktualności