REKLAMA

MitsuManiacy zapraszają na jubileuszowy zlot! Oto gdzie i kiedy się odbędzie!

Autor: Daily Driver · Zdjęcia: Mitsubishi · Dodane: 13 maja 2022
Zobacz także:
Przelicznik mocy » Auto z Niemiec »

MitsuManiacy wybrali Grudziądz jako miejsce, gdzie odbędzie się ich rocznicy, 20 zlot! Fani japońskiej marki spotkają się w miasteczku rozrywki Mega-Park tuż nad Jeziorem Rudnickim.

Tego lata odbędzie się 20. zlot Zlot MitsuManiaków. Fani japońskiej marki będą mieli okazję zobaczyć kultowe modele spod znaku trzech diamentów. Będzie to też okazja, aby zrobić dobry uczynek i wspomóc dzieci znajdujące się w polskich hospicjach. Jako redakcja zachęcamy do udziału w imprezie i kibicujemy wszystkim fanom i darczyńcom!

20 Zlot MitsuManiaków w Polsce

Jubileuszowy, 20. zlot MitsuManiaków odbędzie w dnia od 19 do 21 sierpnia. Fani spotkają się w Grudziądzu w malowniczym miasteczku rozrywki Mega-Park nad Jeziorem Rudnickim. Działający od 17 lat Klub MitsuManiaków zrzesza aż 60 000 entuzjastów marki spod znaku Trzech Diamentów. MitsuManiacy spotykają się na zlotach, ale także pomagają sobie na co dzień komunikując się za pomocą forum www.mitsumaniaki.com, gdzie przekazywane są ciekawostki i informacje na temat marki i samochodów Mitsubishi. Klub prowadzi także akcję charytatywną „MitsuManiaki Dzieciom” (www.mmdzieciom.pl) i zachęca do pomocy w spełnianiu marzeń nieuleczalnie chorych dzieci przebywających pod opieką hospicjów na terenie Polski.

Zobacz: Renault, Nissan i Mitsubishi razem będą tworzyć auta elektryczne!

Dwudzieste, jubileuszowe spotkanie miłośników samochodów Mitsubishi jest dla nich wyjątkowym świętem, podczas którego zaplanowano paradę aut po ulicach miasta zabezpieczaną przez Komendę Policji i Klub Motocyklowy oraz drugi Rajd Turystyczny organizowany wspólnie z Automobilklubem Grudziądzkim. Na uczestników czeka wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych w tym zawody, konkursy wiedzy o Mitsubishi i zabawy. W programie zlotu znalazły się także występy zespołów muzycznych na żywo przeplatanych licytacjami na rzecz fundacji MitsuManiaki Dzieciom.

MitsuManiacy wybiorą najlepsze auto zlotu w wielu kategoriach – najlepszy lakier, najlepsze wnętrze, felga, oldschool, będą mogli poddać ocenie system nagłośnienia, czy układ wydechowy. Podczas zlotu można także wspomóc naszą fundację, poszerzyć wiedzę o marce, podzielić się informacjami na temat swojego auta, a przede wszystkim spotkać się w jednym miejscu, gdyż MitsuManiacy to jedna wielka rodzina.

– mówi organizator zlotu Patryk Schultz. Zloty MitsuManiaków odbywają się pod patronatem Mitsubishi Motors Polska oraz władz miast i województw – patronami 20. Zlotu MitsuManiaków w Grudziądzu będą Prezydent Miasta Grudziądza i Wojewoda Kujawsko-Pomorski. Więcej informacji i dokładny program zlotu można znaleźć klikając na link: https://forum.mitsumaniaki.pl/viewtopic.php?t=114163

Zobacz: Dlaczego klimatyzacja nie działa w trakcie jazdy?

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Aktualności