REKLAMA

Hybrydowa Honda HR-V już dostępna do jazd testowych

Autor: Daily Driver · Zdjęcia: Honda · Dodane: 2 grudnia 2021
Zobacz także:
Przelicznik mocy » Auto z Niemiec »

Honda HR-V w wersji hybrydowej lada moment trafi do salonów w Polsce, a klienci mogą się już zapisywać na jazdy testowe. Niebawem i my postaramy się przetestować najnowszy model Hondy, który walczyć będzie w jednym z najbardziej pożądanych segmentów na rynku.

Honda rozpoczęła Road Show z nowym modelem HR-V e:HEV w roli głównej. W ramach akcji u każdego z polskich dealerów marki odbędą się prezentacje premierowego, kompaktowego SUV’a. Klienci nie tylko po raz pierwszy będą mogli zobaczyć na żywo nowy model, ale także przekonać się o właściwościach jezdnych hybrydowego napędu e:HEV podczas jazdy testowej. Zapisy na jazdy już się rozpoczęły.

Honda HR-V w wersji hybrydowej

Nowa Honda HR-V teraz w standardzie posiada dwusilnikowy, hybrydowy układ napędowy e:HEV. Innych wersji silnikowych na ten moment Honda nie przewiduje do tego modelu.  Japoński koncern podkreśla, że HR-V e:HEV ma łączyć świetne właściwości jezdne, wysoki komfort jazdy z tym, czym każda Honda w ostatnich latach zaskakuję – niebywałą przestronnością i funkcjonalnością przedziału pasażerskiego i transportowego. Nowy model ma do tego dodać zaawansowane systemy bezpieczeństwa i bardzo oszczędny układ napędowy. Z tym ostatnim ciężko będzie polemizować, bowiem wyposażona w zasadzie w ten sam napęd Honda Jazz e:HEV to do tej pory najoszczędniejsze auto hybrydowe do miasta, jakie gościliśmy w redakcji (więcej o nim tutaj).

Nowy Honda HR-V e:HEV, który będzie sprzedawany w Europie  od początku 2022 roku, jest najnowszym, noszącym emblemat e:HEV (hybrid electric vehicle) modelem w ofercie Hondy, po odświeżonych CR-V i Jazz. HR-V e:HEV poszerza linię zelektryfikowanych modeli Hondy, przybliżając realizację zobowiązania, zgodnie z którym do 2022 roku pełna gama głównych modeli, sprzedawanych w Europie, będzie wyposażona w napędy zasilane energią elektryczną. Road Show HR-V e:HEV potrwa do 14 stycznia 2022 roku. Osoby chętne do udziału w akcji mogą rejestrować się przez formularz online, dostępny pod adresem https://formularzkontaktowy.honda.pl/.

Zobacz: Test Honda Jazz Crosstar – niebywale oszczędna i przestronna

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Aktualności