REKLAMA

Ford wprowadza wydłużoną gwarancję na auta Ford Protect

Autor: Daily Driver · Zdjęcia: DailyDriver.pl · Dodane: 4 maja 2023
Zobacz także:
Przelicznik mocy » Auto z Niemiec »

Ford Protect to wydłużona gwarancja, inaczej ubezpieczenie, na wypadek określonych usterek mechanicznych samochodu. Ford wprowadził ją do modeli Puma, Kuga i Focus na okres 4 lat. Jaki jest zakres ochrony Ford Protect?

Ford Polska wprowadził do swojego programu dodatkowej ochrony nowe modele samochodów. Teraz nabywcy aut Puma, Kuga oraz Focus mogą liczyć na pakiet 4-letniej ochrony Ford Protect, w ramach którego otrzymują gwarancję oraz serwisowanie pojazdu w cenie zakupu. To dobra wiadomość dla klientów, którzy chcą mieć pewność, że ich samochód jest zabezpieczony na dłuższy okres czasu niż było to dotąd.

Ford Protect czyli wydłużona gwarancja (ubezpieczenie)

Wszystkie modele samochodów Ford sprzedawane przez Ford Polska objęte są dwuletnią gwarancją, która obejmuje podstawowe świadczenia takie jak ochrona assistance, gwarancja na powłokę lakierniczą oraz gwarancja na perforację korozyjną. Teraz jednak, dzięki programowi Ford Protect, nabywcy Pumy, Kugi oraz Focusa otrzymują dodatkowy pakiet korzyści, wykraczający poza standardową gwarancję.

Zobacz: Test Ford Puma ST 1.5 EcoBoost

Program Ford Protect obejmuje szereg elementów samochodu, takich jak silnik wraz z osprzętem, skrzynia biegów, układ przeniesienia napędu, układ kierowniczy, układ hamulcowy (z wyłączeniem tarcz, klocków i elementów ciernych), klimatyzacja, ogrzewanie, system audio Forda, system poduszek powietrznych, instalacja elektryczna. Tym samym, klienci powinni czuć się pewniejsi swojego wyboru, zwłaszcza w kontekście małolitrażowych silników, które u niektórych osób budzą obawy w kontekście trwałości. Ford Protect poniekąd ma ich przekonać do wyboru auta z taką jednostką napędową, dając dodatkowe poczucie bezpieczeństwa.

Przeglądy okresowe wliczone w cenę

Cena zakupu wyżej wymienionych modeli obejmuje również Kontrakt Serwisowy na 4 lata lub 80 tys. km. To oznacza, że w cenie pojazdu zawarte są przeglądy okresowe, które będą przeprowadzane zgodnie z harmonogramem przeglądowym danego modelu na okres do 4 lat lub 80 tys. km, w zależności od tego, który z tych warunków wystąpi pierwszy. Kontrakt Serwisowy obejmuje również czynności serwisowe oraz wymianę części zamiennych, które są wyszczególnione w karcie przeglądu pojazdu.

Zobacz: Test Ford Puma Hybrid 1.0 EcoBoost ST-line

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Aktualności