REKLAMA

Elektryczne Fordy Mustangi Mach-E docierają już do polskich klientów

Autor: Daily Driver · Zdjęcia: Ford · Dodane: 10 sierpnia 2021
Zobacz także:
Przelicznik mocy » Auto z Niemiec »

Elektryczny Ford Mustang Mach-E dostępny w przedsprzedaży zniknął z polskich salonów jak świeże bułeczki. Pakiet 220 aut został w całości wyprzedany. Auta są już w drodze do klientów, a pierwsze egzemplarze już trafiają na polskie drogi.

Jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem sprzedaży i zanim pierwsze egzemplarze trafiły do Polski, nabywców znalazły wszystkie przeznaczone na polski rynek samochody. Aż 75% to zamówienia na wersję z napędem na wszystkie koła i baterią o zwiększonej pojemności 98 kWh. Klienci zdecydowanie postawili na żywiołowy kolor Lucid Red. Najwięcej zamówień zebrano w Warszawie i okolicach (łącznie 50 szt.), na Górnym Śląsku (26 szt.) i w Trójmieście (25 szt). Jak podkreśla Piotr Pawlak, prezes i dyrektor zarządzający Ford Polska:

Mustang Mach-E jest dla Forda najważniejszą premierą ostatnich lat.  Nie mam wątpliwości, że znalezienie nabywców na całą dostępną pulę 220 samochodów przed rozpoczęciem oficjalnej sprzedaży to ogromny sukces i cieszymy się, że zamówione egzemplarze trafiają już do klientów. Mam też bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich zainteresowanych tym samochodem! Otrzymaliśmy dodatkową pulę aut do sprzedaży w Polsce i miło nam poinformować, że Mustang Mach-E nadal jest i będzie dostępny w ciągłej sprzedaży – dodał Piotr Pawlak. 

Sprzedażą Mustanga Mach-E zajmują się jedynie wyselekcjonowani dilerzy, którzy muszą spełniać podwyższone standardy w obszarach sprzedaży i serwisu. To między innymi: specjalna strefa ekspozycyjna w salonie, zewnętrzna ładowarka dla aut EV, a w przypadku serwisu dedykowane wyposażenie i narzędzia do naprawy samochodów zelektryfikowanych oraz wykwalifikowana kadra w zakresie obsługi aut elektrycznych. Więcej na temat elektrycznego Mustanga Mach-E przeczytasz w poniższym materiale:

Zobacz: Ford Mustang Mach-e w Polsce! Oto cennik i wszystkie jego wersje

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Aktualności