REKLAMA

Bielany zyskały 12-stanowiskowy warsztat mechaniczny

Autor: Daily Driver · Zdjęcia: · Dodane: 18 września 2023
Zobacz także:
Przelicznik mocy » Auto z Niemiec »

Nowy, 12-stanowiskowy warsztat samochodowy powstał na warszawskich Bielanach. Obsługuje nie tylko auta osobowe, ale także dostawcze. Duża liczba podnośników ma pozwolić na sprawne i szybkie naprawianie samochodów.

Mieszkańcy warszawskich Bielan mogą już korzystać z najnowszego warsztatu samochodowego w Warszawie, zlokalizowanego przy ul. Josepha Conrada 29A, który nosi nazwę Centrum Serwisowe Bielany. Jest to nie tylko nowoczesny, ale też wielostanowiskowy zakład, mający spełnić wymaga szerokiego grona kierowców.

Nowy warsztat samochodowy w Warszawie

Centrum Serwisowe Bielany oferuje szeroki zakres usług dla właścicieli samochodów. Obługuje nie tylko pojazdy osobowe, ale także dostawcze, które z racji gabarytów, nie są obsługiwane przez mniejsze warsztaty. CSB posiada aż 12 stanowisk naprawczych, zajmuje się naprawą aut wszystkich marek, oraz wykorzystuje do nich zarówno zamienniki, jak i oryginalne części zamiennych (w zależności od decyzji i możliwości finansowych klienta).

Warsztat działa przez 7 dni w tygodniu, także w niedzielę. Od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00 – 20:00, a w niedzielę 10:00 – 18: 00. Zakład przekonuje, że oferuje swoje usługi w konkurencyjnych cenach, aby każdy mógł utrzymać swój samochodów w odpowiedniej kondycji. Kontakt do serwisu pod numerem telefonu 22 888 68 11 albo e-mailowo: bielany@centrumserwisowe.waw.pl

Zobacz: Regeneracja sprzęgła hydrokinetycznego w BMW E60 – na czym polega?

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Aktualności