REKLAMA

Paweł Woźniak to nowy Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad

Autor: Daily Driver · Zdjęcia: GDDKiA · Dodane: 12 marca 2024
Zobacz także:
Przelicznik mocy » Auto z Niemiec »

Od 8 marca funkcję Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad pełnić będzie Paweł Woźniak. Stanowisko to powierzył mu Premier, na wniosek Ministra Infrastruktury.

Prezes Rady Ministrów, z dniem 8 marca 2024 r., na wniosek ministra infrastruktury Dariusza Klimczaka, powołał Pawła Woźniaka na stanowisko p.o. Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad. Powołanie nastąpiło na podstawie art. 18 ust. 3 ustawy z 21 marca 1985 r. o drogach publicznych.

GDDKiA ma nowego dyrektora

Paweł Woźniak jest absolwentem Wojskowej Akademii Technicznej na kierunku budownictwo ogólne oraz Politechniki Częstochowskiej na kierunku technologia, organizacja i zarządzanie w budownictwie. Przed powołaniem na funkcję Generalnego Dyrektora DKiA pracował w Mazowieckim Zarządzie Dróg Wojewódzkich na stanowisku dyrektora Rejonu Drogowego w Grodzisku Mazowieckim.

Wcześniej pracował jako kierownik i inżynier robót, a także jako specjalista ds. realizacji inwestycji. Posiada uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej do kierowania robotami budowlanymi.

Zobacz: Najpiękniejsze drogi świata, które warto odwiedzić autem!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Aktualności