REKLAMA

Grudziądz – kobieta wjechała swoim BMW do sklepu

Autor: Daily Driver · Zdjęcia: · Dodane: 13 kwietnia 2021
Zobacz także:
Przelicznik mocy » Auto z Niemiec »

Policjanci z Grudziądza zatrzymali 34-latkę, która swoją podróż BMW zakończyła w domu towarowym przy grudziądzkim rynku. Kobieta była kompletnie pijana, miała w organizmie blisko 3 promile alkoholu. Teraz ze swojego zachowania będzie tłumaczyć się w sądzie.

W piątek 9 kwietnia 2021 roku, około godziny 4:00 nad ranem, dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu otrzymał pozornie normalne zgłoszenie. Mieszkańcy kamienicy na rynku informowali o zakłócaniu ciszy w centrum miasta. Na miejscu okazało się jednak, że nie były to zwykłe chuligańskie czy pijackie awantury, a coś znacznie większego „kalibru”.

BMW wjechało w sklep

Policjanci przybyli na miejsce zgłoszenia dostrzegli uszkodzone w wyniku kolizji auto marki BMW. Przez chwilę sądzili, że to zdarzenie jakich wiele, ale na miejscu był tylko porzucony pojazd. Po dłuższej chwili do interweniujących funkcjonariuszy podeszła kobieta, która oświadczyła, że kierowała tym autem. Funkcjonariusze dostrzegli także, że uszkodzona była witryna jednego ze sklepu.

Okazało się, że kobieta, będą w stanie nietrzeźwości wjechała swoim BMW w sklep, dość wyraźnie go uszkadzająca. Mundurowi postanowili skontrolować stan jej trzeźwości i okazało się, że ma ona w organizmie blisko 3 promile alkoholu. W skutek kolizji uszkodzeniu uległa jedna ze ścian domu towarowego oraz 5 zaparkowanych obok pojazdów. W związku z kierowaniem pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz spowodowaniem kolizji drogowej kobieta odpowie przed sądem. Grozi jej kara ograniczenia wolności lub pobawienia jej do lat 2.

Zobacz: Jechał prawie 240 km/h swoim Seatem na drodze S7!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Aktualności