REKLAMA

Foteliki Recaro Tian są wadliwe! Wykryto poważny błąd konstrukcyjny

Autor: Daily Driver · Zdjęcia: · Dodane: 13 kwietnia 2021
Zobacz także:
Przelicznik mocy » Auto z Niemiec »

Opinie o fotelikach Recaro są raczej dobre, ale i ta uznana marka, miewa duże problemy z jakością swoich produktów. Rusza właśnie potężna akcja serwisowa fotelików Recaro Tian. Wymiana na nowe wolne od wad jest niezbędna, dlatego ich właściciela muszą jak najszybciej skontaktować się z przedstawicielem marki w Polsce.

Wielu, jak nie większość klientów, kupując foteliki dla swoich dzieci kieruje się opinią o danej marce, bo ta ma gwarantować wysoką jakość i bezpieczeństwo produktów. Gdyby nie to, można by przecież kupić wielokrotnie tańszy fotelik chińskiego wytwórcy. Niestety, nawet takiej firmie jak Recaro zdarzają się poważne wpadki. Od czasu do czasu zdarza się usłyszeć o problemach z jej fotelikami. I choć zdarza się to rzadko, to jednak rzuca to pewien cień na produkty firmy.

Wadliwe foteliki Recaro Tian – Core i Elite

Jak wynika z informacji przekazanej przez przedstawiciela marki, firmę ARTSANA, w fotelikach samochodowych Recaro Tian (Core i Elite), oznaczonych kodem produktu 88042 i 88043 dostrzeżono istotny problem techniczny. W egzemplarzach sprzedawanych od sierpnia 2020 roku możliwe jest współoddziaływanie między systemem uprzęży pasów a wewnętrznymi elementami fotelika samochodowego dla dzieci. Skutkiem tego mogą być problemy z regulacją uprzęży pasów oraz, w niektórych przypadkach, potencjalna utrata integralności systemu uprzęży pasów podczas czynności regulacyjnych.

Klienci są informowani o konieczności zaprzestania użytkowania ww. produktu oraz proszeni o kontakt z działem obsługi klienta w celu wymiany wyrobu na wolny od wad. Informacji związanych z kampanią udziela ARTSANA Poland Sp. z o.o. (adres: ul. Połczyńska 31A, 01-377 Warszawa; tel.: 22 110 46 75; e-mail: dok@recaro-service.pl).

Zobacz: Foteliki samochodowe Britax Romer DUALFIX – poważne problemy

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Aktualności