REKLAMA

Zlot ForzaItalia.pl już 28 maja! Włoska motoryzacja zagości w Rozalinie!

Autor: Daily Driver · Zdjęcia: ForzaItalia.pl · Dodane: 19 maja 2023
Zobacz także:
Przelicznik mocy » Auto z Niemiec »

Zlot miłośników włoskich samochodów i południowej kultury już 28 maja! ForzaItalia.pl zapowiada się bardzo ciekawie tym bardziej, że imprezę wesprą silni partnerzy, w tym włoskie marki motoryzacyjne. Zapowiada się piękna niedziela!

ForzaItalia.pl 2023 jest niezwykłym wydarzeniem, które trzeba uwzględnić będąc fanem klasycznej motoryzacji, zwłaszcza tej włoskiej. Co roku, miłośnicy aut ze słonecznej Italii i jej kultury organizują imponujące spotkanie, które zachwyca bogatą kolekcją nietypowych pojazdów, wybitnymi gośćmi i mnóstwem atrakcji. Tegoroczna edycja odbędzie się w niedzielę, 28 maja, w Pałacu Rozalin, który znajduje się pół godziny drogi od Warszawy. Organizatorzy wraz z patnerami zapraszają wszystkich fanów włoskiego dziedzictwa motoryzacyjnego, a także osoby, które chcą poznać ten pasjonujący świat.

ForzaItalia.pl 2023 – atrakcje

Jak zawsze, uczestnicy tego niezwykłego spotkania mogą liczyć na obecność setek pojazdów – od pięknych klasyków, poprzez sportowe samochody, które pobudzają wyobraźnię, aż po najnowsze cuda włoskiej inżynierii. Oczywiście, wydarzenie to nie może obyć się bez włoskich specjałów kulinarnych oraz innych atrakcji, takich jak rajd nawigacyjny, wykłady czy konkursy dotyczące Włoch i motoryzacji. Punktem kulminacyjnym każdej edycji jest konkurs elegancji, podczas którego zaprezentowane są najciekawsze pojazdy całego wydarzenia przed zgromadzoną publicznością.

Zobacz: Test Alfa Romeo Giulia Veloce Ti Q4 2.2 Diesel

Partnerująca temu wydarzeniu marka Alfa Romeo zaprezentuje trzy modele, które rozbudzą emocje i przyspieszą bicie serca, dostępne w aktualnej ofercie: najnowszą generację sedanu Giulia, sportowego SUV-a Stelvio MY2023 oraz pierwszy zelektryfikowany samochód marki – Tonale PHEV. Będą też włoskie motocykle Ducati.

Zapraszamy

Jako wierni fani Giulii i Stelvio, a także legendarnych modeli z silnikami Busso, postaramy się zrobić dla Was ciekawą relację. Jeśli jednak masz wolną chwilę 28 maja, t|o nie zastanawiaj się, tylko przyjeżdżają z rodziną, kolegą czy koleżanką i świętuj z nami ten wyjątkowy dzień włoskiej motoryzacji w Polsce.

Zobacz: Test Alfa Romeo Tonale Hybrid

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Aktualności