REKLAMA

Udany zlot MitsuManiaków w Grudziądzu! Świętowali i pomagali!

Autor: Daily Driver · Zdjęcia: · Dodane: 30 września 2022
Zobacz także:
Przelicznik mocy » Auto z Niemiec »

Jubileuszowy, 20. Zlot Mitsumaniaków za nami. Widowiskowa parada, testy nowych modeli Mitsubishi, zwiedzanie zamku krzyżackiego w Radzyniu Chełmińskim czy liczne gry i zawody zespołowe to tylko niektóre z atrakcji. Mitsumaniacy udowodnili bowiem także, że pasja do marki, może być użyta do pomagania innym.

Jubileuszowy, 20. Zlot MitsuManiaków – miłośników samochodów marki Mitsubishi zgromadził rekordową liczbę 250 uczestników w każdym wieku, którzy przybyli do Miasteczka Rozrywki Mega-Park w Grudziądzu 100 pojazdami spod znaku Trzech Diamentów. Spotkanie, podczas którego odbyła się uroczysta parada samochodów oraz rajd turystyczny, było świadectwem hojności I dobroci Mitsumaniaków, którzy dzięki udziałowi w licytacji zdołali zebrać fundusze na cały rok działalności Fundacji MitsuManiaki Dzieciom (http://www.mmdzieciom.pl/).

Mitsumaniacy istnieją już 20 lat!

20. Zlot Mitsumaniaków trwał 3 dni i pozostanie w pamięci uczestników między innymi dzięki widowiskowej paradzie po ulicach miasta Grudziądza zabezpieczanej przez Straż Miejską, Policję oraz zaprzyjaźniony Klub Motocyklowy – Motocykliczni Grudziądz. Spotkaniu towarzyszyły liczne konkursy i zabawy a Mitsumaniacy mieli możliwość sprawdzenia się w ArmWrestlingu z wielokrotną Mistrzynią Świata, Europy i Polski w tej dziedzinie – Marleną Wawrzyniak. Wieczór uświetnił stand up Kuby Dąbrowskiego oraz koncerty zespołów Bastard Brothers oraz Klangor. Wielkim sukcesem zakończyły się licytacje na rzecz Fundacji MitsuManiaki Dzieciom. Kolejnego dnia po rozdaniu nagród dla uczestników licznych konkurencji, w tym także na najlepsze auta zlotu w każdej z kategorii, rozpoczęła się druga część imprezy – 2. Rajd Turystyczny MitsuManiaków. Rajd współorganizowany wspólnie z Automobilklubem Grudziądzkim, to przygoda, podczas której uczestnicy otrzymywali książkę drogową, przy pomocy której przemierzali malownicze drogi powiatu grudziądzkiego, zwiedzali najpiękniejsze zakątki, np. zamek krzyżacki w Radzyniu Chełmińskim i wykonywali zadania, za które otrzymywali punkty.

Podczas całych trzech dni Zlotu uczestnicy dzięki uprzejmości Mitsubishi Motors Polska i Dealera Mitsubishi – Arpol Motor Company mogli korzystać z jazd testowych modelami Mitsubishi Eclipse Cross PHEV, L200 i Space Star oraz podłączyć swoje auto pod komputer diagnostyczny za dobrowolną opłatą na rzecz Fundacji MitsuManiaki Dzieciom w specjalnie wydzielonej Strefie MOTO. Dodatkowo Arpol Motor Company udzielił zniżki MitsuManiakom w wysokości 20% na oryginalne części i akcesoria Mitsubishi.

20. Zlotowi Mitsumaniaków patronował Prezydent Grudziądza – Maciej Glamowski, który przekazał zestawy gadżetów promujących to miasto. Zlotowicze mieli także możliwość zwiedzić Grudziądz dzięki darmowym przejazdom autobusem miejskim linii R, którego dodatkowy przystanek na żądanie powstał w miejscu zlotu.

Zobacz: Wielki zlot fanów marki Abarth z okazji jej 70 urodzin!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Aktualności