REKLAMA

Złodzieje aut z Ukrainy zatrzymani w Warszawie

Autor: Daily Driver · Zdjęcia: Policja · Dodane: 13 marca 2023
Zobacz także:
Przelicznik mocy » Auto z Niemiec »

Ukraińscy złodzieje samochodów zostali zatrzymani przez stołecznych policjantów. Dwaj obywatele Ukrainy, którzy przywłaszczyli sobie BMW na jednym z warszawskich parkingów, mieli w skradzionym aucie też inne przedmioty pochodzące z rabunku. Teraz grozi im do 10 lat wiezienia.

Policjanci ze Śródmieścia zatrzymali dwóch obywateli Ukrainy podejrzanych o kradzież BMW, które było warte prawie 100 000 złotych. Funkcjonariusze odzyskali skradziony samochód oraz wiele innych przywłaszczonych przez przedmiotów, które zostały znalezione w bagażniku pojazdu, którym poruszali się złodzieje. Za popełnione przestępstwo obaj zatrzymani mogą teraz spędzić w więzieniu do 10 lat.

Policjanci znaleźli złodziei w mniej niż 24h

Policjanci z wydziału zajmującego się przestępczością przeciwko mieniu potrzebowali zaledwie kilkunastu godzin, aby ustalić i zatrzymać sprawców kradzieży BMW z parkingu centrum handlowego w Warszawie. Złodzieje ukryli skradziony dzień wcześniej samochód na terenie jednej z posesji w powiecie wyszkowskim.

Podczas zatrzymania 25-letniego mężczyzny i jego 31-letniego kompana, policjanci znaleźli w bagażniku samochodu 3 radia samochodowe, kamerę samochodową oraz kluczyki od innych pojazdów. Funkcjonariusze ustalili, że tego samego dnia mężczyźni próbowali ukraść również Saaba, na którego mieli „zlecenie”. Obaj zatrzymani mężczyźni usłyszeli już zarzuty, do których się przyznali. Na wniosek Prokuratury Rejonowej Warszawa Śródmieście Północ, sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu obu mężczyzn na okres 3 miesięcy.

Zobacz: Złodzieje katalizatorów zatrzymani w Ostrołęce

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Aktualności