REKLAMA

Targi Poznań Motor Show 2020 przełożone! Znamy nowy termin!

Autor: Daily Driver · Zdjęcia: · Dodane: 3 marca 2020
Zobacz także:
Przelicznik mocy » Auto z Niemiec »

Targi Poznań Motor Show 2020 zostały przełożone na inny termin. Nowa data to 18-21 czerwca 2020 roku. Tym samym organizatorzy chcą uniknąć sytuacji, z jaką mieli do czynienia organizatorzy targów w Genewie, którzy z uwagi na zachorowania na koronawirusa odwołali targi (pierwszy oraz od zakończenia II Wojny Światowej).

Targi samochodowe w Poznaniu od lat cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno wśród fanów motoryzacji, jak i wystawców oferujących nie tylko nowe auta osobowe, ale i akcesoria, chemię czy narzędzia samochodowe. Nie brakuje też przedsiębiorców, prezentujących usługi dla szeroko rozumianej branży motoryzacyjnej. Niestety, w związku z doniesieniami o koronawirusie oznaczonym jako COVID-19, organizatorzy postanowili zmienić termin targów licząc na to, że sytuacja się uspokoi. Tym bardziej, że w przeszłości wielokrotnie już przeżywaliśmy „epidemie” wirusów takich jak wirus ptasiej czy świńskiej grypy, który nie miały tak naprawdę nawet uzasadnienia prawnego w nazywaniu ich epidemiami. Na szczęście przemijały tak samo szybko, jak się pojawiały, będąc mniej groźnymi niż np. grypa, która co roku zabija kilkaset tysięcy osób na świecie. Oby i tym razem tak było w przypadku COVID-19.

Oficjalny komunikat organizatorów Poznań Motor Show 2020

Z uwagi na sytuację biznesową w branży motoryzacyjnej na świecie wywołaną zachorowaniami spowodowanymi przez koronawirusa, zarząd Grupy MTP po konsultacjach z wystawcami i partnerami targów podjął decyzję o przesunięciu terminu bloku targów motoryzacyjnych: Poznań Motor Show, Kongres Move – International E-Mobility Congress, Targów Techniki Motoryzacyjnej z terminu od 26 do 29 marca 2020 na termin od 18 do 21 czerwca 2020 roku.

Z najwyższą uwagą śledzimy również komunikaty udostępniane przez Główny Inspektorat Sanitarny (GIS) oraz instytucje rządowe. Monitorujemy także sytuację na rynku spotkań na świecie. Po analizie przykładu największych targów motoryzacyjnych w Genewie, troską zarządu Grupy MTP było to, aby  takiej decyzji nie podejmować w ostatniej chwili, z uwagi na dobro klientów.  Biorąc pod uwagę duże ryzyko konieczności odwołania wydarzenia, z szacunku dla zwiedzających i wystawców podjęliśmy tę decyzję z wyprzedzeniem.

Włożyliśmy bardzo dużo pracy i energii w organizację wydarzenia na najwyższym poziomie i zrobimy wszystko, aby targi w terminie czerwcowym spełniły oczekiwania przedstawicieli branży oraz fanów motoryzacji. Mamy nadzieję, że decyzja ta spotka się z Państwa zrozumieniem i akceptacją.

Zobacz: Piękne dziewczyny na targach Poznań Motor Show 2017

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Aktualności