REKLAMA

Lamborghini Aventador SVJ ma problem! Rusza akcja serwisowa w Polsce

Autor: Daily Driver · Zdjęcia: Lamborghini · Dodane: 18 czerwca 2021
Zobacz także:
Przelicznik mocy » Auto z Niemiec »

Lamborghini Aventador SVJ został objęty w Polsce akcją serwisową, w wyniku której do serwisów musi przyjechać 11 egzemplarzy tego modelu. Co jest problemem? Okazuje się, że Lamborghini Aventador SVJ ma wadliwe zamknięcie maski silnika i może to spowodować poważne zagrożenie w czasie jazdy.

Przedstawiciel marki Lamborghini w Polsce, Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. Oddział Lamborghini Warszawa, powiadomił Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że w samochodach marki Lamborghini Aventador SVJ wykryto wadę. Okazuje się, że w wyprodukowanych we Włoszech modelach SVJ, może dojść do otwarcia i oderwania się maski silnika podczas jazdy.

Zobacz: Wadliwe ESP w samochodach Mercedes AMG GT, GLC i Klasie C

Usterka jest na tyle poważna, że koncern postanowił zorganizować akcję naprawczą. Z racji niszowego charakteru samochodu, ma ona jednak niewielki zakres. Na rynku polskim kampania serwisowa dotyczy 11 Lamborghini Aventador SVJ. Właściciele samochodów zostaną poinformowani o prowadzonej kampanii i konieczności zgłoszenia się do punktu serwisowego, w celu wymiany śrub zawiasów maski silnika. Informacji związanych z kampanią udziela Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. Oddział Lamborghini Warszawa (adres: ul. Połczyńska 120b, 01-344 Warszawa, tel.: 22 258 96 60).

Zobacz: Elektryczne Audi e-Tron może się zapalić! Rusza akcja serwisowa!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Aktualności