REKLAMA

Nowe części do Toyoty Supry A70 i A80! Są kolejne podzespoły!

Autor: Daily Driver · Zdjęcia: Toyota · Dodane: 2 lipca 2021
Zobacz także:
Przelicznik mocy » Auto z Niemiec »

Kolejne, nowe części do Toyoty Supra A70 i A80 w ramach programu GR Heritage Parts Project, realizowanego od 2019 roku. Oryginalne, nowo wyprodukowane komponenty do Supry A70 i A80 będą w sprzedaży w Europie, Japonii, Ameryce Północnej i innych krajach.

Toyota uruchomiła program GR Heritage Parts Project, żeby wesprzeć kolekcjonerów i pasjonatów klasycznych modeli – samochodów, z którymi wiążą się emocje i wspomnienia. Specjaliści marki odtwarzają kolejne oryginalne części sprzed lat, aby Toyota mogła je produkować i wprowadzać na rynek. Do tej pory z oferty marki mogli skorzystać przede wszystkim właściciele coupe 2000GT. Teraz będą dostępne elementy do dwóch generacji Toyoty Supry z lat 80. i 90.

Toyota Supra III i IV z nowymi częściami

Właściciele Supry o oznaczeniu A70 od lipca mogą zamawiać do swojego auta pompę sprzęgła i siłownik sprzęgła, przewody hamulcowe, przewód nagrzewnicy oraz pokrętło panelu klimatyzacji. Od sierpnia dostępny będzie przedni emblemat wykonany ze szkliwa, a w kolejnych miesiącach lista dostępnych części zamiennych zostanie uzupełniona o ochronne listwy boczne, tylny emblemat modelu, wykończenie przednich drzwi oraz tuleje wahacza przedniego zawieszenia.

Do kolejnej generacji Supry, czyli modelu o oznaczeniu A80, od lipca będzie można zamawiać wyprodukowany w ramach GR Heritage Parts czujnik tlenu, a w kolejnych miesiącach pojawi się przedni zderzak.

Zobacz: Jaki wpływ mają zamienniki na cenę ubezpieczenia samochodu?

Nowe części będą się pojawiały stopniowo u dealerów Toyoty od 1 lipca 2021 roku. Będą dystrybuowane na tych samych zasadach jak oryginalne komponenty do współczesnych samochodów. Ich produkcja będzie jednak ograniczona w czasie, dlatego po jej zakończeniu części będą dostępne do wyczerpania zapasów. Szczegóły takie jak numery seryjne i okresy produkcji konkretnych elementów będą publikowane na bieżąco na stronie TOYOTA GAZOO Racing od początku lipca.

Zobacz: Toyota wznawia produkcję części do Supry A70 oraz A80!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Aktualności