REKLAMA

Alpine Experience Track Day ruszył w Polsce!

Autor: Daily Driver · Zdjęcia: · Dodane: 1 kwietnia 2021
Zobacz także:
Przelicznik mocy » Auto z Niemiec »

W marcu ruszył Alpine Experience Track Day. Na torze Silesia Ring właściciele Alpine A110 mogli doskonalić swoje umiejętności za kierownicą swoich sportowych maszyn pod okiem doświadczonego kierowcy rajdowego Michała Streera. Kolejny track day z serii już w kwietniu.

Imprezy typu track day cieszą się dużym powodzeniem w Polsce. Coraz częściej są one też okazją do promowania nowych modeli samochodów, które pojawiają się na rynku. Tego typu spotkania na torach są także wykorzystywane do budowania więzi i relacji w ramach pasjonatów danego modelu czy marki aut.

Alpine Experience Track Day

Alpine Centre Katowice rozpoczęło sezon jazd na torze Silesia Ring w Kamieniu Śląskim. Było to pierwsze w tym roku spotkanie z klientami i miłośnikami marki Alpine. Podczas spotkania swoim doświadczeniem dzielił się z uczestnikami kierowca rajdowy Michał Streer, który przekazywał wiedzę oraz prezentował swoje umiejętności prowadzenia samochodu Alpine w warunkach torowych. Miłośnicy marki Alpine i sportowej jazdy mieli okazję doświadczyć wielu niezapomnianych chwil siedząc na fotelu pasażera i wysłuchać wskazówek rajdowego mistrza Polski, a później  wykorzystać zdobyte informacje na torze już za kierownicą Alpine A110.

W 2021 roku organizatorzy Alpine Experience Track Day zaplanowali 10 rund. Udział w każdej jest płatny. Aby móc wystartować w track dayu należy zapłacić 1000 zł netto od osoby. Kolejne spotkanie w ramach Alpine Experience Track Day na torze planowane jest w kwietniu. Osoby zainteresowane udziałem w imprezie mogą kontaktować się bezpośrednio z Alpine Managerem Adamem Augustinem: adam.agusting@grupapietrzak.pl, tel. 662 481 867,  www.katowice.alpinecars.com.

Zobacz: Lotus i Alpine będą współpracować, aby stworzyć nowy samochód sportowy!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Aktualności