REKLAMA

Problem z działaniem klimatyzacji w Porsche Panamera

Autor: Daily Driver · Zdjęcia: Porsche · Dodane: 16 sierpnia 2023
Zobacz także:
Przelicznik mocy » Auto z Niemiec »

W Porsche Panamera dostrzeżono problem z działaniem układu klimatyzacji. Z tego powodu niemiecki koncern zdecydował się ogłosić akcję serwisową, która będzie dla niego kosztowna. W samej tylko Polsce do serwisów wezwanych zostanie prawie 800 samochodów.

Przedstawiciel marki Porsche w Polsce, grupa VAG, powiadomił, że w samochodach marki Porsche Panamera (97A, 97B, 97C), które zostały wyprodukowane w Niemczech, do sterownika dodatkowej pompy układu klimatyzacji może dostać się wilgoć, powodując nieprawidłowe działanie układu regulacji temperatury w kabinie pasażerskiej oraz działanie funkcji ogrzewania z użyciem ciepła resztkowego silnika.

Na rynku polskim kampanią naprawczą objętych jest 788 samochodów Porsche.Przedsiębiorca zadeklarował, że właściciele objętych kampanią samochodów będą zapraszani do Autoryzowanych Stacji Obsługi, w celu zastąpienia dodatkowej pompy inną (od innego dostawcy) z udoskonalonym uszczelnieniem. Informacji związanych z kampanią udziela Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. (adres: ul. Krańcowa 44, 61-037 Poznań; tel.: 61 650 35 54).

Zobacz: Porsche Taycan ma pękające wahacze dlatego rusza akcja serwisowa!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Aktualności