REKLAMA

Polski mechanik wicemistrzem Olimpiady Mechaników Mitsubishi Motors

Autor: Daily Driver · Zdjęcia: · Dodane: 26 lutego 2024
Zobacz także:
Przelicznik mocy » Auto z Niemiec »

Jarosław Malec – mechanik z firmy Satall – łódzkiej autoryzowanej stacji serwisowej marki Mitsubishi, został finalistą ogólnoświatowej Olimpiady Mechaników Mitsubishi Motors. Polak zdobył też drugie miejsce w europejskiej edycji olimpiady.

Najlepszy spośród 83 polskich mechaników – Jarosław Malec z łódzkiego autoryzowanego serwisu MMC Satall – odniósł znaczący sukces zdobywając drugie miejsce w europejskim finale Olimpiady Technicznej dla Mechaników Mitsubishi Motors, do którego przystąpiło 18 państw, reprezentowanych przez 18 uczestników.

W europejskim finale Olimpiady przyznano 5 nagród dla zawodników z 5 krajów – pierwsze miejsce przypadło mechanikowi z Holandii, drugie – z Polski, trzecie – z Wielkiej Brytanii, czwarte z Francji i piąte z Austrii. Jarosław Malec, który był też zwycięzcą olimpiady w Polsce w 2019 roku i zdobywcą 2. miejsca w tej rywalizacji w 2018 roku, uczestniczył w lutym 2024 roku w tokijskim ogólnoświatowym finale konkursu, w którym wzięło udział 25 mechaników z 25 krajów na całym świecie.

Zobacz: Klapa gasząca i dziwne dźwięki w BMW 320d?

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Aktualności