REKLAMA

Cupra Studio coraz liczniejsze – jaka jest ich funkcja? Ile jest ich w Polsce?

Autor: Daily Driver · Zdjęcia: DailyDriver.pl · Dodane: 30 sierpnia 2023
Zobacz także:
Przelicznik mocy » Auto z Niemiec »

Cupra Studio są coraz liczniejsze. Te specjalne showroomy pozwalają poznać z bliska sportowe modele Cupry oraz ich szczegóły techniczne. Ile salonów Cupra Studio jest w Polsce? Gdzie się znajduję? Co oferują klientom?

Cupra Studio to sieć showroomów należących do hiszpańskiej marki. Ta specyficzna przestrzeń pozwala klientom jeszcze głębiej zanurzyć się w pełnej gamie modeli Cupra, akcesoriów oraz designerskich gadżetów. Jak wynika z danych firmy, to unikalne podejście do klienta oraz odmienny charakter showroomów w stosunku do typowych salonów samochodowych, przekładają się na imponujące wyniki sprzedażowe. W pierwszym półroczu 2023 roku, ilość sprzedanych pojazdów Cupra w punktach sprzedaży osiągnęła liczbę 4 250 w Polsce. W porównaniu do poprzedniego roku, kiedy to sprzedano 1 748 aut, stanowi to wzrost o imponujące 243%. Ale to oczywiście też zasługa większej dostępności aut, popularyzacji marki i stopniowego rozszerzania oferty Cupry.

Cupra Studio pozwala poznać szczegóły każdego auta

Popularność Cupra Studio sprawia, że marka cały czas rozwija swoją sieć. W pierwszym półroczu 2023 roku, liczba showroomów wzrosła do 13 punktów dzięki otwarciom nowych obiektów w Katowicach, Kielcach oraz Wrocławiu. Marka planuje także stworzenie nowego Cupra Studio w Toruniu. Poza showroomami hiszpańskiej marki, samochody Cupra dostępne są również w 13 salonach Seata.

Dzięki temu do końca roku klienci będą mieli do dyspozycji łącznie 34 punkty sprzedaży w całym kraju. Jak zauważą Daria Zielaskiewicz, dyrektorka marek SEAT & CUPRA.

W Cupra Studio nasi klienci mogą na miejscu obejrzeć wszystkie dostępne modele, w tym flagowego Formentora, również w limitowanej wersji VZ5 z silnikiem 2,5 TFSI i mocy 390 KM, elektrycznego Borna z zasięgiem do 550 km oraz model CUPRA Leon z bagażnikiem o pojemności 587 litrów. W każdym Cupra Studio możliwe są również jazdy testowe wybranych modeli.

W każdym salonie marki Cupra pracują Cupra Masterzy odpowiedzialni za zapewnienie najwyższej jakości obsługi klientów. Ci entuzjaści motoryzacji mają stanowić główne źródło wiedzy na temat hiszpańskiej marki i jej samochodów. Zgodnie z globalną strategią, ci eksperci służą pomocą w procesie wyboru i personalizacji samochodów, a także udzielają odpowiedzi na wszelkie pytania klientów dotyczące oferowanej gamy modeli. Ale jeśli chcesz poznać naprawdę szczegółowe informacje o Cuprze Formentorze VZ5, to znajdziesz je w naszym teście:

Zobacz: Test Cupra Formentor VZ5

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Aktualności