REKLAMA

Bezpłatne naprawy w ASO używanych Mitsubishi po gwarancji?

Autor: Daily Driver · Zdjęcia: Mitsubishi · Dodane: 2 marca 2023
Zobacz także:
Przelicznik mocy » Auto z Niemiec »

Mitsubishi wprowadza ubezpieczenie, w ramach której właściciele używanych Mitsubishi, mogą liczyć na bezpłatną naprawę auta w ASO Mitsubishi na oryginalnych częściach i materiałach. Program dotyczy aut w wieku do 7 lat.

Polski oddział firmy Mitsubishi Motors, prowadzony przez firmę Astara Poland, wprowadza nowy program serwisowy o nazwie „Opieka na 7” dla właścicieli używanych samochodów marki Mitsubishi. Ma on być odpowiedzą na potrzeby i oczekiwania klientów, którzy cenią sobie wysoką jakość usług serwisowych oferowanych przez autoryzowane punkty serwisowe Mitsubishi.

Bezpłatne naprawy aut Mitsubishi po gwarancji?

Program „Opieka na 7” umożliwia dokonywania napraw na oryginalnych częściach w autoryzowanych stacjach napraw Mitsubishi po wygaśnięciu gwarancji producenta i skierowany jest do posiadaczy używanych samochodów, o ile ich auto nie jest starsze niż 7 lat. Ubezpieczenie to pozwala pokryć koszty naprawy takiego pojazdu w szerokim zakresie awarii. Jest to ochrona w razie wystąpienia awarii mechanicznych, elektrycznych lub elektronicznych. W przypadku wystąpienia awarii, zapewniona jest możliwość bezgotówkowych napraw w Autoryzowanym Serwisie Mitsubishi bez zbędnych formalności.

Do programu „Opieka na 7” może przystąpić każdy właściciel samochodu marki Mitsubishi pochodzącego z polskiej lub europejskiej autoryzowanej sieci dystrybucyjnej, zarejestrowanego na terenie Polski, o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony i niebędącego na gwarancji producenta, w wieku do 7 lat, którego przebieg nie przekracza 200 000 km z wykonanym w ASO przeglądem kwalifikującym pojazd, potwierdzonym listą kontrolną.

Ubezpieczenie dla aut po gwarancji

Jak przekonują przedstawiciele Mitsubishi, program ten daje pewność wykonywania kompleksowych napraw po zakończeniu gwarancji producenta, w Autoryzowanych Serwisach Mitsubishi z użyciem oryginalnych części i materiałów eksploatacyjnych, co podwyższa wartość rezydualną aut w momencie odsprzedaży oraz pokrycie kosztów napraw na terytorium geograficznym Europy.

Program „Opieka na 7” oferuje dwa warianty zakresu ubezpieczenia: podstawowy, obejmujący silnik, skrzynię biegów, tylną oś i układ napędowy oraz opcja premium, która dodatkowo uwzględnia zawieszenie i elementy elektryczne. Warto podkreślić, że program ten obejmuje również świadczenia typu Assistance, w tym holowanie i pojazd zastępczy. Więcej informacji na temat programu „Opieka na 7” można znaleźć na stronie: https://www.mitsubishi.pl/serwis/opieka-na-7

Zobacz: Nissan i jego rola oraz cele w sojuszu z Renault i Mitsubishi

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Aktualności