REKLAMA

Samochody celebrytów – czym jeździ Wojciech Amaro?

Autor: Daily Driver · Zdjęcia: Porsche · Dodane: 21 grudnia 2015
Zobacz także:
Przelicznik mocy » Auto z Niemiec »

Jakim samochodem jeździ Wojciech Modest Amaro? Ten znany w Polsce szef kuchni tuż przed świętami otrzymał nowy samochód. Nie musiał go kupować, bowiem sportowe auto podarowało mu Porsche. Amaro jest bowiem ambasadorem niemieckiej marki samochodów.

Słynny w Polsce szef szef kuchni, Wojciech Modest Amaro, odebrał kluczyki do najnowszego Porsche 911 Carrera S z serii 991.2. Ambasador marki Porsche w Polsce jest jednym z pierwszych użytkowników unowocześnionej „911” na naszych drogach.

Zobacz: Porsche 911 2016 – turbo, skrętna tylna oś i zawieszenie PASM

Święta tuż, tuż – zakupy, przygotowania, porządki. W poszukiwaniu najlepszych przepisów wertujemy książki kucharskie i blogi, a w poszukiwaniu najlepszych składników i najbardziej trafionych prezentów odwiedzamy zatłoczone sklepy. Trzeba tam dotrzeć szybko… ale i wygodnie. A który samochód sportowy najlepiej łączy osiągi z wygodą? Oczywiście Porsche 911.

Zobacz: Sprzedaż samochodów Porsche – rekordowy 2015 rok

Teraz sportowa legenda debiutuje w kolejnej odsłonie – z jeszcze bardziej wyrazistą stylizacją, nową generacją multimediów z dostępem do internetu oraz nowym, jeszcze wydajniejszym silnikiem biturbo. W modelu 911 Carrera S rozwija on moc 420 KM, co pozwala na przyspieszenie od zera do „setki” w zaledwie 3,9 s i rozwinięcie prędkości maksymalnej 308 km/h.

Zobacz: Nowe Porsche 911 Turbo 991.2

Jednym z pierwszych użytkowników najnowszej „911” w Polsce jest Wojciech Modest Amaro, znakomity polski szef kuchni, właściciel jedynej polskiej restauracji wyróżnionej Gwiazdką Michelin i prowadzący popularne programy kulinarne. Jego Porsche 911 Carrera S wyróżnia się wyrafinowanym zestawieniem kolorystycznym – niebieskim lakierem i czarnymi obręczami kół, które kontrastują z czerwonymi zaciskami hamulców. Model wyposażono m.in. w panoramiczny, szklany dach.

Zobacz: Porsche 718 Cayman i Boxster z 4-cylindrowymi silnikami

To kolejny etap udanej współpracy Porsche Polska i Wojciecha Modesta Amaro. Wcześniej zaowocowała ona m.in. cyklem ekskluzywnych wydarzeń kulinarnych Porsche Gourmet Tour. – Z uwagą śledziłem informacje na temat nowej „911” – i bardzo się cieszę, że będę mógł teraz osobiście przekonać się o jej walorach. Cenię Porsche nie tylko za elegancki, sportowy design, niezrównane osiągi i fantastyczną jakość, ale przede wszystkim za pasję doskonalenia swoich samochodów z szacunkiem dla ich wspaniałej tradycji – powiedział Wojciech Modest Amaro.

Źródło: materiały prasowe Porsche

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Aktualności