REKLAMA

Loteria paragonowa: jak wygrać samochód?

Autor: Daily Driver · Zdjęcia: Daily Driver · Dodane: 7 września 2015
Zobacz także:
Przelicznik mocy » Auto z Niemiec »

Loteria paragonowa zorganizowana przez Ministerstwo Finansów rozpocznie się 1 października 2015 roku. Każdy klient, który zachowa przynajmniej 10-złotowy paragon za zakupy z dowolnego sklepu zarejestrowanego w Polsce, co miesiąc będzie miał szansę wygrać atrakcyjne nagrody, w tym samochód osobowy!

Czemu służyć ma loteria paragonowa Ministerstwa Finansów?

Ministerstwo Finansów w porozumieniu ze swoimi partnerami, chce uświadomić Polakom jak ważny jest uczciwy obrót towarami, którego potwierdzeniem jest przekazany klientowi paragon fiskalny. Dziś wielu przedsiębiorców nie płaci podatku w pełnym wymiarze za sprzedany towar i zaniża faktyczną wysokość obrotów. Każda transakcja kupna sprzedaży powinna być potwierdzona albo fakturą, albo paragonem. Jeśli klient nie otrzymał paragonu to nie tylko traci na tym Skarb Państwa, ale i sam nabywca, bowiem droga do ewentualnego zgłaszania reklamacji produktu zostaje zamknięta.

Jak wziąć udział w loterii paragonowej?

Każdy klient dowolnego sklepu działającego na terenie naszego kraju, który nabędzie towar za m.in. 10 zł i zachowa paragon potwierdzający transakcję, będzie mógł wziąć udział w konkursie ministerstwa. Wystarczy, że zarejestruje swój paragon na specjalnej stronie internetowej www.loteriaparagonowa.gov.pl i zachowa go do czasu losowania (i odbioru ewentualnej nagrody).

Co można wygrać w loterii paragonowej?

Sporą niespodzianką loterii paragonowej są atrakcyjne nagrody. Główna to nowy Opel Astra, która będzie do wygrania raz w miesiącu. Oprócz tego miesięczna pula nagród będzie obejmować nowoczesne tablety i notebooki. Dla przedsiębiorców, którzy wystawią zwycięski paragon na nagrodę główną (samochód) Ministerstwo Finansów przewidziało nagrody w postaci tabletów. Co więcej raz na kwartał odbędzie się losowanie spośród paragonów pochodzących z premiowanej branży. Nagrodami specjalnymi w tych losowaniach będą Ople Insignia. Na początku premiową branżą jest Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne.

Oprócz nagród losowanych co miesiąc będą 4 dodatkowe nagrody losowane raz na kwartał za paragony wystawione przez podatników świadczących usługi – każdy kwartał Loterii będzie poświęcony innej działalności usługowej.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Aktualności