REKLAMA

Honda wydłuża gwarancję do 5 lat na auta hybrydowe!

Autor: Daily Driver · Zdjęcia: DailyDriver.pl · Dodane: 20 maja 2021
Zobacz także:
Przelicznik mocy » Auto z Niemiec »

Wydłużona gwarancja na hybrydy Hondy obejmuje jej nowe modele Jazz e:HEV, Jazz Crosstar e:HEV oraz CR-V Hybrid. Gwarancja jest ograniczona na okres 5 lat i dodatkowo limitem kilometrów. Ten drugi jest jednak uzależniony też od rodzaju części.

Chcąc dodatkowo zachęcić klientów do zakupu swoich modeli hybrydowych, Hodna wprowadziła w Polsce bezpłatny, pięcioletni okres gwarancji na całą gamę aut o napędzie hybrydowym. Właściciele modeli Jazz e:HEV, Jazz Crosstar e:HEV oraz CR-V Hybrid mogą liczyć na darmowe naprawy w autoryzowanych stacjach obsługi przez okres 60 miesięcy. Wkrótce dołączą do nich także klienci, którzy zakupią najnowszą generację Hondy HR-V.

5-letnia gwarancja Hondy na hybrydy

Wszelkie elementy układu hybrydowego samochodów Honda objęte są ochroną przez okres pięciu lat lub do 100 000 kilometrów przebiegu. W tych ramach Honda bezpłatnie usunie wszelkie usterki stwierdzone w samochodzie z uwzględnieniem warunków gwarancji. Właściciele nowych hybrydowych aut Honda mogą liczyć także na ochronę układu wydechowego przez okres 60 miesięcy od zakupu, bez względu na przebieg.

Zobacz: Oszczędne auto do miasta z automatem? To spala 3,6 l/100 km w korku!

Dodatkowo klienci Hondy otrzymują też Ubezpieczeniową Gwarancję Serwisową, w całości finansowaną przez Honda Motor Europe. Obejmuje ona szkody powstałe w wyniku awarii elementów lub zespołów pojazdu na terytorium Europy. Ochrona ubezpieczeniowa dotyczy wszystkich mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych elementów pojazdu. Wyłączeniu podlegają jedynie części wymagające okresowej wymiany oraz wyposażenie pojazdu wyszczególnione w warunkach ubezpieczenia. Okres ochrony ubezpieczeniowej rozpoczyna się po wygaśnięciu gwarancji i trwa 24 miesiące lub do momentu osiągnięcia przez pojazd przebiegu 300 000 kilometrów.

Zobacz: Test Honda e Advance – elektryczny hot hatch?

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Dawid Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Dawid
Gość
Dawid

I like it. O Hondach złego słowa nie powiem. Takie info tylko na plus.

Aktualności