REKLAMA

Arrinera Hussarya GT4 – premiera w styczniu 2016

Autor: Daily Driver · Zdjęcia: Arrinera · Dodane: 20 listopada 2015
Zobacz także:
Przelicznik mocy » Auto z Niemiec »

Arrinera Hussarya GT4 bedzie miała swój debiut już w styczniu 2016 roku. Wersja wyścigowa tego polskiego samochodu sportowego posłużyć ma do udoskonalenia cywilnej wersji Arrinery.

Jak informuje zarząd Arrinera S.A. z siedzibą w Warszawie, 14 stycznia 2016 roku nastąpi światowa premiera polskiego samochodu wyścigowego Arrinera Hussarya GT4. Debiut auta będzie miał miejsce na międzynarodowej wystawie samochodów wyścigowych Autosport International – The Racing Car Show w Birmingham.

Zobacz: Premiera Arrinera Hussarya GT – wersja wyścigowa zaprezentowana!!!

Auto budzące ogromne oczekiwania, ale i kontrowersje w świecie polskich entuzjastów motoryzacji, pojawi się w pierwszej kolejności w wersji torowej. Zarząd firmy chce bowiem uczynić z toru wyścigowego poligon doświadczalny, który pomoże dopracować wersję cywilną modelu.

Zobacz: Ford Mustang vs BMW 435i vs Audi S5 vs Nissan 370Z

W najbliższych dniach fani modelu będą mogli zobaczyć Arinnerę na żywo podczas pokazów samochodowych Warsaw Moto Show 2015. Model ten nazwany Arrinera Hussarya – Test Car gościł już wcześniej na pokazach Poznaniu. Oprócz tego na wystawie w stolicy będzie można zobaczyć torową wersję GT4 tego auta w 3D. Model ten będzie poruszał się po wirtualnym torze Slovakia Ring.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Aktualności