REKLAMA

Targi Warsaw Motor Show 2019 już w piątek w Nadarzynie!

Autor: Daily Driver · Zdjęcia: · Dodane: 23 października 2019
Zobacz także:
Przelicznik mocy » Auto z Niemiec »

Targi Warsaw Motor Show 2019 będą pełne atrakcji. Harmonogram imprezy zakłada kilka premier samochodowych oraz spotkania z gwiazdami motosportu. Gośćmi wyjątkowymi będą Richard Hammond i Ben Collins, gwiazdy nieodżałowanego magazynu Top Gear. Co jeszcze czeka na gości imprezy?

W tegorocznej edycji targów w centrum wystawowym Ptak Warsaw Expo na ponad 100 000 m2 znajdą się atrakcje zarówno dla fanów samochodów i kibiców motorsportu, jak i strefy biznesowe oraz konferencyjne. Na dziennikarzy i widzów czeka 6 premierowych modeli i setki atrakcyjnych samochodów – zarówno nowych, jak i klasyków. Na terenie imprezy zostaną wyznaczone specjalne strefy elektromobilności i kobiet w motorsporcie, a także symulatory, tor kartingowy i pokazy driftingu.

Gwiazdy, które odwiedzą Warsaw Motor Show 2019

Gośćmi tegorocznej edycji będą Richard Hammond – świetnie znany nie tylko fanom motoryzacji brytyjski dziennikarz, Ben Collins czyli słynny The Stig, Krzysztof Hołowczyc – jeden z najbardziej utytułowanych polskich kierowców rajdowych, a także najmłodszy rajdowy mistrz Polski – 24-letni Miko Marczyk. Na scenie i w strefie fana pojawią się także popularni kierowcy rajdowi, wyścigowi i driftingowi – Karolina Pilarczyk, Gosia Rdest, Bartosz Ostałowski, Wojciech Chuchała, Sebastian Luty i Maciej Łaszkiewicz. Na warszawskich targach będzie można spotkać również Pawła Trelę, jednego z najlepszych drifterów w Europie i dwukrotnego mistrza Polski. Zawodnik zaprezentuje swojego Opla GT z 800-konnym silnikiem 2JZ od Toyoty.

Wśród zaplanowanych premier samochodowych, goście będą mogli zobaczyć najnowsze modele takich marek jak:

  1. Land Rover (Defender)
  2. Aston Martin
  3. Peugeot (model 208)
  4. Lexus (prawdopodobnie ES)
  5. Audi (Q3 Sportback)
  6. Ssangyong (Korando)

Z kolei przedstawiciele Toyoty zachęcają do odwiedzenia stanowiska Celica-Club Poland, której nie zabraknie historycznych modeli japońskiej marki. Na wystawie klubu Celici będzie można obejrzeć 16 egzemplarzy wszystkich siedmiu generacji tego modelu, w tym dwa auta zespołu Toyota Team Classic – Celicę GT 6. generacji przygotowaną do wyścigów długodystansowych oraz czarnego liftbacka 1. generacji. Celica-Club Poland pokaże także Suprę 3. generacji i dwie unikalne w naszym kraju limuzyny Toyota Century.

Targi Warsaw Motor Show odbędą się od 25 do 27 października 2019 roku w Ptak Warsaw Expo przy al. Katowickiej 62 w Nadarzynie. W piątek zostanie zorganizowany dzień branżowy i medialny. W sobotę i niedzielę targi będą otwarte dla szerokiej publiczności.

Zobacz: Piękne dziewczyny na targach Poznań Motor Show 2017

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Aktualności