REKLAMA

Najem długoterminowy „Smart Renting” i jasny wykup auta na koniec umowy

Autor: Daily Driver · Zdjęcia: · Dodane: 20 marca 2021
Zobacz także:
Przelicznik mocy » Auto z Niemiec »

Leasys, firma oferująca wynajem długoterminowy, przedstawia najnowszą w Polsce formułę wynajmu „Smart Renting”,  która umożliwia klientowi zakup pojazdu po wygaśnięciu umowy po cenie sprzedaży wskazanej przy jej zawieraniu.

Rynek najmu długoterminowego szybko rozwija się w Polsce. Na rynku pojawiają się coraz to nowsze rozwiązania w tym zakresie. Do wyścigu o klienta tym razem wystartował Leasys, spółka typu joint venture podzielona 50:50 pomiędzy koncern Stellantis i bank Crédit Agricole. Firma chwali się, że klient zawierając umowę zna od razu cenę auta, za jaką może je nabyć po wygaśnięciu umowy najmu.

Leasys i najem długoterminowy Smart Renting

,,Smart Renting’’ to rozwiązanie dedykowane każdemu klientowi począwszy od konsumentów do dużych przedsiębiorstw, chociaż w Polsce na początku będzie to produkt skierowany do tylko do firm. Oferta ta, jak chwali się jej twórca, odniosła sukces we Włoszech, gdzie skorzystało z niego ponad 10 000 klientów. Program został wybrany Produktem Roku 2020 na rynku włoskim w kategorii usługi samochodowe, gdzie został uznany jako jedna z najpopularniejszych form finansowania, potwierdzając coraz większe zainteresowanie innowacyjnymi i kompleksowymi rozwiązaniami.

Dzięki „Smart Renting”  klient ma znać teoretycznie wszystkie koszty związane z usługą, w tym wysokość stałego, comiesięcznego czynszu i cenę sprzedaży samochodu po zakończeniu umowy wynajmu. Zdaniem przedstawicieli firmy, jest to bardzo elastyczny produkt wynajmu długoterminowego, dzięki któremu klient może decydować o zakresie usług zawartych w racie oraz wybrać odpowiedni okres, deklarowany przebieg i wysokość  pierwszego czynszu. „Smart Renting” jest dostępny na modele wszystkich marek.

Zobacz: Wynajem długoterminowy auta – jakie są jego główne zalety?

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Aktualności