REKLAMA

Gdzie w Polsce są autoryzowane serwisy samochodowe Infiniti?

Autor: Daily Driver · Zdjęcia: DailyDriver.pl · Dodane: 25 maja 2020
Zobacz także:
Przelicznik mocy » Auto z Niemiec »

Gdzie serwisować samochody Infiniti w Polsce? Okazuje się, że Nissan przygotował 6 serwisów, które zajmą się naprawą i bieżącym serwisem japońskich samochodów w naszym kraju. W Europie będzie to ponad 150 warsztatów posiadających autoryzację.

Przez kilkanaście lat Infiniti dostarczało samochody klasy premium i obsługiwało ponad 55 000 ich właścicieli w Europie Zachodniej i Środkowej. Wraz z oficjalnym zakończeniem sprzedaży nowych pojazdów Infiniti w tym regionie z dniem 1 kwietnia 2020 r. Nissan uruchomił sieć autoryzowanych serwisów Infiniti mającą zapewnić pełną obsługę posprzedażową właścicielom ponad 55 000 pojazdów Infiniti w Europie Zachodniej i Środkowej. Wybrano ponad 150 placówek rozmieszczonych strategicznie w całej Europie Zachodniej i Środkowej, a ich personel został przeszkolony w zakresie pełnej obsługi samochodów INFINITI, obejmującej przeglądy okresowe oraz naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Około 90% tych autoryzowanych serwisów to dotychczasowi partnerzy marki Nissan.

Serwisy Infiniti w Polsce

Przez wszystkie lata obecności w Polsce Infiniti sprzedało 4261 samochodów. Dotychczasowe 6 Centrów Infiniti w największych miastach Polski będzie nadal funkcjonować jako Autoryzowane Serwisy Infiniti, z drobnymi zmianami. W Warszawie i Wrocławiu placówki będą działać w tych samych miejscach, co dotychczas. W Gdańsku zmienia się lokalizacja serwisu, natomiast klienci Infiniti w Krakowie, Poznaniu i Sosnowcu będą obsługiwani przez sąsiednich dealerów Nissan Japan Motors.

  1. ul. Szczęśliwa 9A, Gdańsk
  2. al. Powstańców Śląskich 22, Kraków
  3. ul. Głogowska 446 (teren CH Komorniki), Poznań
  4. uI. Stawowa 2, Sosnowiec
  5. ul. Krasnobrodzka 5 (wjazd od ul. Osiedlowej), Warszawa
  6. ul Wrocławska 58, Długołęka

Informacje o lokalizacji najbliższego Autoryzowanego Serwisu Infiniti można uzyskać odwiedzając też stronę www.infiniti.pl lub kontaktując się telefonicznie z zespołem obsługi klienta Infiniti Europe pod numerem +48 22 12 84 983. Zapewne wielu z Was zastanawia się też, jak długo dostępne są oryginalne części w ASO. Odpowiedź znajdziecie w poniższym artykule:

Zobacz: Jak długo dostępne są części samochodowe w ASO?

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Aktualności