REKLAMA

Alfa Romeo wprowadza promocyjny leasing i stałe raty

Autor: Daily Driver · Zdjęcia: DailyDriver.pl · Dodane: 20 września 2022
Zobacz także:
Przelicznik mocy » Auto z Niemiec »

Alfa Romeo wprowadza promocyjny leasing na zakup auta i stałe raty na okres umowy. Ma być to propozycja dla klientów którzy obawiają się zmiennych stóp procentowych i ewentualnych, nie przewidzianych wzrostów kosztów leasingu.

Niepewna przyszłość i rosnące koszty prowadzenia działalności przekładają się na spowolnienie rozwoju biznesu, a wysokie, zmienne stopy procentowe oraz nawet kilkunastomiesięczny okres oczekiwania na nowe samochody ograniczają gotowość przedsiębiorców do inwestycji we flotę samochodową. Alfa Romeo przygotowała zatem rozwiązanie adresowane do małych i średnich przedsiębiorstw oraz właścicieli jednoosobowych działalności gospodarczych (IDG) promocyjny leasing – ze stałą ratą w okresie finansowania, na każdy nowy, dostępny od ręki samochód marki.

Warunki promocyjnego leasingu Alfy Romeo

Promocyjny leasing obejmuje wybrane wersje wszystkich trzech modeli Alfy Romeo (Giulia, Tonale i Stelvio), a jego parametry odpowiadają najczęściej wybieranym przez przedsiębiorców konfiguracjom:

  1. Okres leasingu 36 miesięcy
  2. Wpłata własna od 30%
  3. Wykup po okresie leasingu: 1%-15% (do wyboru przez klienta)
  4. Stała rata miesięczna w okresie trwania umowy leasingowej
  5. Możliwość zawarcia w finansowaniu ubezpieczenia komunikacyjnego TU Generali Całkowity koszt leasingu dla wyżej wskazanych parametrów wynosi 105%, a miesięczne raty są stałe przez cały okres trwania umowy.

Oferta dotyczy przeszło 200 egzemplarzy Alfa Romeo dostępnych od ręki w 25 salonach zlokalizowanych na terenie kraju. Dzięki temu marka eliminuje kolejny, powszechny dziś problem, jakim jest nawet kilkunastomiesięczny czas oczekiwania na zamówione auto. Dodatkowo, każda nowa Alfa Romeo jest objęta 5-letnią gwarancją Maximum Care z limitem wynoszącym aż 200 tysięcy km. Pełna lista gotowych do natychmiastowego odbioru samochodów znajduje się na stronie https://salon.alfaromeo.pl/.

Zobacz: Test Alfa Romeo Stelvio Veloce Q4

Ponadto, zakup Alfy Romeo w promocyjnej ofercie leasingu 105% może zostać sfinansowany zdalnie, bez wychodzenia z domu. Wszystkie czynności, począwszy od wyboru samochodu, po jego finansowanie, mogą być zrealizowane przez Internet. Wysokość rat można sprawdzić w kalkulatorze na stronie https://finansowanie.alfaromeo.pl/leasing.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Aktualności