REKLAMA

Robert Kubica dostał etat w Williamsie i wraca do Formuły 1!

Autor: Daily Driver · Zdjęcia: · Dodane: 12 listopada 2017
Zobacz także:
Przelicznik mocy » Auto z Niemiec »

Mamy to! Choć jeszcze nieoficjalnie! Robert Kubica wraca do Formuły 1! Jego pracodawcą ma być zespół Williams! Informacje przekazał francuski Canal+. Czekamy jeszcze na oficjalne potwierdzenie tej wiadomości!

Powrót Roberta Kubicy do Formuły 1 to niesamowite wydarzenie. Jeśli wiadomość o podpisaniu umowy z Williamsem zostanie potwierdzona, Polak poprowadzi bolid królowej motosportu już w przyszłym sezonie. Nie ukrywam, że dla mnie osobiście to najważniejsza informacja ostatnich lat. Choć lata mijały, cały czas wierzyłem, że Robert w jakiś niezwykły sposób da radę, aby jeszcze raz pokazać światu swój talent.

W przyszłorocznych mistrzostwach F1 Polak będzie partnerem Lance’a Strolla, zajmując tym samym miejsce Felipe Massy, dla którego sezon 2017 był teoretycznie ostatnim w karierze. I mimo tego, że bolid Williamsa odstaje od konkurencji pod względem swych osiągów, to jestem pewny, że przed każdym wyścigiem i kwalifikacjami, Polacy znowu zasiądą tłumnie przed telewizorami, aby podziwiać kunszt jazdy Krakowianina. Robercie, czekamy!

Zobacz: Jak wygląda praca zawodowego kierowcy wyścigowego?

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Aktualności