REKLAMA

Źle wklejona przednia szyba – Ford Mustang Mach-E wzywany do ASO

Autor: Daily Driver · Zdjęcia: Ford · Dodane: 8 kwietnia 2022
Zobacz także:
Przelicznik mocy » Auto z Niemiec »

Rusza akcja serwisowa dotyczą modelu Ford Mustang Mach-E. Okazuje się, że przednia szyba mogła nie zostać właściwie wklejona w aucie i musi zostać ponownie w nim zamontowana.

Akcje serwisowe mają przeróżne przyczyny. Zazwyczaj głównym powodem ich organizowania są kwestie bezpieczeństwa. Zdarza się jednak, że na etapie produkcji dochodzi do błędów montażowych, które potem należy wyeliminować w ramach akcji przywoławczych do serwisów. Taki problem ma obecnie Ford w przypadku swojego elektrycznego modelu Mach-E.

Źle wklejona przednia szybka

Jak poinformował Ford Polska, w samochodach elektrycznych Mach-E dostrzeżono wady montażowe. Okazuj się, że samochodach wyprodukowanych w fabryce Cuautitlan, przednia szyba mogła zostać niewystarczająco przyklejona do pojazdu. Wadliwe samochody zostały wyprodukowane w okresie od 24 lutego 2020 r. do 18 czerwca 2021  r. Aby zapobiec ewentualnym skutkom błędnego montażu, Ford rozpoczął akcję serwisową tego modelu.

Akcja ma dość rozległy charakter, biorąc pod uwagę dość niszowe auto. Tylko na polskim rynku kampania naprawcza obejmie 118 Fordów Mustangów Mach-E. Przedsiębiorca zadeklarował, że właściciele samochodów objętych kampanią będą proszeni o kontakt z Autoryzowanymi Dealerami w celu dokonania stosownej naprawy.

Zobacz: 7 modeli Mazdy ma poważną wadę techniczną! Trwa akcja serwisowa

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Aktualności